Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha cserediak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha cserediak vagyok az USA- ban 1 taneven keresztul es belezugtam egy fiuba?

Figyelt kérdés
Amerikaban vagyok cserediakkent, es megismerkedtem egy fiuval, akibe idokozben szerelmes lettem. Almaim fiuja: jol nez ki, kedves, okos, es ugy nez ki hogy o sem kozombos irantam. A problemam pedig az hogy ha most osszejovunk, akkor nagyon nehez lesz elvalni tole, de mivel egy suliba jarunk, szinte minden szunetben osszegutunk es nem tudom mit csinaljak. Kb 5 honap es megyek haza. S.O.S. 17/L
2015. márc. 4. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Vedd rá, hogy gimi után MO-n tanuljon tovább, vagy szerezz annyi pénzt, hogy tudjál Amerikába egyetemre járni...
2015. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mokyu! ***** válasza:
Találd fel a teleportálást és nem lesz gond a távolsággal van még 5 hónapod de ha kevés az idő akkor elöbb az időgépet csináld és lesz elég időd bármire
2015. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd biztos Magyarországon fog továbbtanulni egy amerikai... lol

Ha össze tudsz szedni félévente kb. 50 ezer dollárt akkor majd ki tudsz menni Amerikába egyetemre...:D

2015. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maradj az USA-ban, oldd meg valahogy, minek jönnél haza ha már ott vagy?
2015. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam ra hogy idejarok majd egyetemre, de a szuleim szerint hatalmas marhasag egy fiu miatt USA-i egyetemre jelentkeznem. Pedig ha nem is a fiu miatt, de a nyelv es az oktatas miatt is elony lenne egy itteni egyetemet valasztanom. Csak ezt ok nem ertik meg.
2015. márc. 4. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig jobban jársz, ha kinn maradsz és megoldod az anyagiakat valahogy és nemcsak a fiú miatt, MO-n nincs jövő.
2015. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem naradhatok itt mert ennek a cserediakprogramnak resze az, hogy amint letelik a tanev, haza kell mennem. Es meg a 12. Osztalyt mMagyarorszagon kell eltoltenem.
2015. márc. 4. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen jo amikor a szulok jot szeretnének a gyerekuknek :DDDDDDDD (gunyosan értve....)

Ha elgondolkoznak akkor sokkal jobban járnál egy amerikai egyetemmel,meg a nyelvvel. Tobb szempontbol is elonyos. Szeirintem ugy donts,ahogy te szeretnél,mindent gondolj végig racionálisan,már nem vagy kisbaba,hogy ne tudd mit szeretnél.

2015. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12.-re nem tudsz átmenni? érdeklődj, hátha van valami lehetőség rá... jobban jársz, ha már nem jössz haza, és nem csak a fiú miatt.. XD
2015. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek, az a helyzet hogy sokkal jobban szeretek itt lenni mint Magyarorszagon. Szerintem keresek valami diakmunkat, hogy anyek is lassak hogy komolyak a szandekaim, hatha megengedik. A kovetkezo tanitasi evemet igyis-ugyis otthon kene toltenem, mert csak erre a tanevre kaptam vizumot. Maximum akkor maradhatnek ha ujabb cserediak-programra fizetnek be. (a mostanira is en gyujtottem ossze, mar 13 eves korom ota gyujtottem.)

Elnezest kerek a veletlenul ejtett helyesirasi hibaim miatt.

2015. márc. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!