Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves leszek április elején....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves leszek április elején. és még nem volt barátom, ez ciki, vagy talán szégyen-e?

Figyelt kérdés
még nem volt barátom. de lett volna ha én akartam volna. ez az első dolog. a második dolog az hogy az én szüleim nagyon szigorúak. és attól félek, hogy hogyha majd tettszeni fog valaki, akivel még járni is szeretnék, hogy mondjam meg a szüleimnek hogy kivel, hova megyek? (mert nekik mindent el kell mondani) és hogyha nem engednek? mit kell tennem, hogy engedjenek el? nem csak vele bárhova, hanem általános engedjenek "kiszabadulni" az otthonomból. előre is köszi! :)
2015. márc. 14. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon cink hogy 14 évesen nem kurtál még 10 csajt, télleg gáz!
2015. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.
2015. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok. 15/L
2015. márc. 14. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Erről szerintem a szüleiddel beszélgess el.

Értelmesebb válaszokat tudnak adni, mint itt a hétvégi trollok.

2015. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

16 évesen nem volt senkim, nem is lehetett volna, egyrészt anya miatt,másrészt a fejem miatt

sajnos tapasztalataim szerint a szigorú szülőkkel nehéz kijönni, kicsit úgy tudsz kikerülni a hatásuk alól, ha elég önálló vagy ahoz, hogy be oszd az idődet, és rendesen tanulj, ha koleszba mész.

2015. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a ciki, hogy egy rib.nc vagy mivel ezt cikinek tartod
2015. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem 15
2015. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: egy közhelyes senki vagy, vegyél magadnak valahol személyiséget!
2015. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!