Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak van lányhaverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak van lányhaverja akivel jóba vagyok én is, de vannak furcsaságok mint pl. homlokpuszi stb. ti mit tennéteka helyembe?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy lánybarátja van hogy hetente 4-5 alkalommal taliznak, beszélnek, van hogy együtt buliznak persze akkor nem vagyok ott, de van hogy 2 hónapig nem is beszélnek egymással se semmi. De az furcsa benne hogy a barátom add neki homlokra puszit és mindig megöleli ez jelent valamit vagy pedig csak ilyen haveri hülyeség?

#holmlokpuszi
2015. márc. 22. 22:12
 1/2 EgyGyűrű...! ***** válasza:
Egy baratsagnal ez meg lazab bejohet
2015. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ölelés a szeretet jele a homlok puszi pedig a húségért. Ha van köztük testi kapcsolat azt észre lehet venni.
2015. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!