Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok több mint egy éve egy srácba, aki nem viszonozza a szerelmemet. Valószínűleg nem is fogja. Közben lenne lehetőségem kapcsolatra egy borzasztó kedves, intelligens, nyitott fiúval, aki odáig van értem. Belefogjak ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon értékes srác, és még szeretem is a magam módján. Egyszerűen csak nem olyan intenzív szerelemmel, mint a másik fiút. De ki tudja, hogy ez a reménylen szerelem meddig tart, csak nem maradhatok egyedülálló évekig emiatt. Vagy annak kéne maradnom?
2008. aug. 26. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezzel nem vagy egyedül, hiszen nálunk is ez van. A párom rajong értem,, én viszont nem rajöongásig szeretem, hanem csak úgy finoman, ha fogalmazhatok így.

Nyugodtan vágjj bele!

2008. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen tisztázd az új sráccal a helyzet, ő pedig gondolja végig. én a helyetekben nem jönnék össze, mert a srác boritékolhatóan nagyon meg fogja szivni, de ha ő is benne van, akkor tegyétek.
2008. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik ennyi ideje nem viszonozza a szerelmed (úgy, hogy ismeri!) - akkor nyugodtan válts!
2008. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egy korúak a srácok veled?
2008. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 évvel idősebb mindkettő. Ismerik is egymást, jó barátok...
2008. aug. 26. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jó barátok, akkor ha összejönnél ezzel a kedves és intelligens sráccal, valszeg msokat találkoznál a másikkal is, akit nagyon szeretsz. de én azt mondom, nem érdemes valaki miatt szenvedni aki nem akar tőled semmi, próbálj meg rajta továbblépni, mert lehet hogy ezzel a kedves sráccal sokkal jobb lesz :) nem kell halálosan szerelmesnek lenned, csak próbáld meg értékelni :) sok sikert
2008. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!