Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így az egész kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így az egész kapcsolatomból, lehet megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

9 Hónapja vagyok együtt a szerelmemmel , annyi a rövid történet , hogy én anyukámmal lakok és volt barátja ez idő alatt végig ami annyit jelentett , hogy szinte sosem volt itthon és így barátnőmmel boldogan ellehetünk kettesben minden szép és jó volt. Viszont ennek a kapcsolatának vége lett,és félek hogy most mi lesz.. Engem zavarna ha úgy lenne velem barátnőm , hogy ő is itthon van. Mert tudom h beleszólna minden hülyeségbe és nem bírnám ki ezt az egészet. Mindketten 17 évesek vagyunk tanulók ezért nem tudom mi lenne a megoldás.. Csak hétvégén látjuk egymást mert én máshol tanulok hétköznapokban. Most ha hozzá megyünk az szerintem hosszútávon nagyon gáz/zavaró lesz nekem és kisebbségi komplexusom lesz emiatt:( És félek , hogy a kapcsolatra is ráfog menni.. Most mit tegyek ? Semmiképp nem akarom h úgy legyen itt h nem vagyunk egyedül.. Ennyi volt most az egész és vége? Aki volt hasonló cipőbe az kérem írjon valami jó megoldást , lányokat kérdezném főként , hogy mennyire zavaró ha mindig a fiú menne hozzátok és nem fordítva?


2010. febr. 17. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán első körben beszélni kellene anyuddal.

A házasságunk első idejében anyósoméknál laktunk és kompromissszumokkal nagyon szépen elvoltunk.

2010. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az sajnos nem segít.

őt nem lehet megváltoztatni. és a kapcsolatunk sosem lesz már jó.

2010. febr. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzám is mindig a párom jött, pedig elmúltunk 30, mikor megismerkedtünk.
2010. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok választásod nincs. nem értem miért zavar téged, ha te mész a bartátnődhöz, ebben a korban ez teljesen normális. Itt az ideje kicsit türelmet és alkalmazkodást tanulni.


A komplexusaidat tekintve pedig jobb lesz ha a saját magaddal szembeni elvárásokat a realitáshoz igazítod, mert akkor soha nem leszel boldog az életben.


Egyébként hogy mennyire zavaró és mi zavaró az illetékeseket kérdezd meg, először is a barátnődet, aztán meg a szüleit. Például, ha már állandóan ott leszel, nem ártana megkérdezni, miben segítsél nekik, vagy mit várnának el tőled. Ha ezeket tisztázzátok, akkor biztosan szívesen látnak téged.

2010. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem nagyon zavarna... Szerintem egy lány és szülei között tabubb a sex, mint a fiúk és szüleik közt.

Próbálj meg beszélni anyukáddal. Fiús anyáknak lágy a szívük, ha a kisfiúkról van szó.:)

2010. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi sem egy városban lakunk a barátommal, és mindig ő van nálunk. Anyu azt mondja hogy inkább ő jöjjön mint hogy én menjek...ezt sosem fogom megérteni de nembaj, mert rendes és nem szokott zavarni. Néha bevonulunk kettesben a szobába és ilyenkor mindig kopog meg minden. De azért néha kimegyünk hozzá is beszélgetni meg ilyesmi és így nem gáz ha néha "bezárkózunk". (nem zárjuk be az ajtót, csak becsukjuk, de tudja hogy olyankor kettesben akarunk lenni)


15/L

2010. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!