Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy baj, hogy nem akarom kirakni facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
Ismeri a baráti körömet, a családomat is, szóval csak nem hiszi azt, hogy szégyenlem. Igazából nálam ez elvi kérdés, most nincs semmi facen a családi állapotnál, és szeretném ha így is maradna, próbálom minimálisra csökkenteni a magamról megadott információkat, mert senkinek semmi köze hozzá. Ő szeretné ha kiraknám, hogy kapcsolatban vagyok vele, de nekem ez nagyon rossz érzés lenne, mert tényleg soha semmit nem rakok ki, nem akarom, hogy bárki is az én magánéletemen csámcsogjon. Most ezen tényleg ennyi múlik?

2015. márc. 30. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy bárki is a te magánéleteden csámcsogna, ha kitennéd, a hozzád közel állók már úgyis tudják, a többiek meg valószínűleg pont leszarnák, hogy kapcsolatban vagy és hogy kivel.

Engem zavarna kicsit ez a hatalmas titkolózás, mikor egy tök jelentéktelen dologról van szó.

2015. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Nekem sincs kirakva,sőt a páromnak se. Igazad van,senkinek semmi köze hozzá. A kapcsolatotok nem egy közösségi hálón múlik.Majd házasságkötésnél az lesz "hivatalos" ha kiírjátok? Ugyan már. Régen sem plakátoltuk ki az oszlopokra.
2015. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó neked, ha nincsenek olyan ismerőseid, akiknek nincs saját életük, nekem van egy pár, és ezek bármi apró kis pletykára rávetik magukat. Nem képzelem magam valami nagy celebnek, aki mindenkit érdekel, de igenis van egy pár ember, akikről tudom, hogy ráharapnának egymás között a témára. De nem is ez a fő indokom, egyszerűen csak teljesen idegen tőle ez az egész facebook, ha nem kéne sulihoz, fent sem lennék, és elvből nem akarok ilyeneket kirakosgatni.
2015. márc. 30. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
itt most ki kicsoda? amúgy én se rakom ki
2015. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Én sem raknám ki, és ha ezt nem értené meg a másik, és már az elején egy közösségi portállal kapcsolatos kérdésen akadnánk fenn, akkor elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén. Rólam is minimális info van fent, aki ismer minket jól, az tudná, hogy együtt vagyunk. De a főnökömre, munkatársaimra pl. egyáltalán nem tartozik a kapcsolati státuszom. Egyébként akik nem ismerőseim, azoknak csak a profilképem és a nevem látható info kb., semmi más nem. De az ismerőseim is nagyon korlátozottan láthatják a dolgokat.
2015. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én se akartam, barátnőm akarta, de beraktuk h kapcsolatban vagyunk, pára belájkolták és most ő ettől boldog, és ha ő boldog én is az vagyok xD azóta eszembe sem jutott h ottvan a szöveg h kapcsolatban vagyunk.
2015. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van. Én se akartam, de miután öt hónapig együtt voltunk, felhozta, hogy mivel ő él úgymond közösségi életet a facebookon, így szeretné, ha látnák. Így egy amolyan szilveszteri ajándék volt ez mindkettőnknek. Ha ő ettől boldog, akkor miért nem vagy képes megtenni érte? Nem azt kéri, hogy engedd, hogy lecidázzon mást, csak büszkélkedni akar veled. Ha meg nem akarod, hogy bárki is meglásson, minek vagy fenn facen? Üzeneteket küldeni skypeon is lehet. Meg viberen.
2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szíved joga ha így érzed csak értesd meg ezt a pároddal is.Biztos neki fontos lenne ilyen formában is az összetartozás érzése.Büszkélkedni szeretne esetleg vele,hogy kapcsolatban vagytok.Ezt is meg lehet érteni.
2015. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!