Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány, akit szeretek buta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, akit szeretek buta, és fafejű. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
meg sem érti, mit érzek, gyakran azt sem érti, mit beszélek. nem tudom, egyszerűen buta, sötét, de beleszerettem. de idióta módjára nem hisz nekem nem fogja fel a dolgokat egyszerűen nem tudja mit tesz! mit csináljak vele?
2010. febr. 18. 20:30
 1/10 Krisipoke ***** válasza:
Nyilván szereted ezta tulajdonságát is, különben nem szerettél volna bele. Tehát nyilván semmit.
2010. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amíg nem volt ellenem nem volt gond, és amíg haverjai, barátjai nem mosták ki az agyát addig minden jó volt, mindig zavart picit, de emellett aranyos volt és kedves, ezért nem zavart nagyon... de most, hogy egy haverja például kitalált rólam valamit és ő kapásból benyalja a szart, na ez már sok.
2010. febr. 18. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet nem tud magyarul
2010. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Próbáljátok meg!Azzal nem veszítesz semmit ha már szeretd!!!Inkább legyen buta mint kétszínű vagy sz@r kavaró vagy valami ilyesmi!!!Az még nem nagy baj ha butuska!!!
2010. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amig azt csinálta,amit te mondtál,addig oké,ha másra hallgat,akkor buta...Mindenesetre a csaj helyében,ha megtudnám,hogy ezeket mondod és gondolod rólam,akkor kellenél a fenének.
2010. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze!! én szeretem szerntem ő is szeret de érted?? mindenki nyomja a hülyeségeit neki velem kapcsolatban!! már nem hisz nekem mert a rossz ribanc barátnői meg szánalmas haverjai keverik a sz-rt! és minden hülyeséget bevesz...
2010. febr. 18. 20:39
 7/10 A kérdező kommentje:
azért írok így rola mert már kiakaszt azzal mikkel vádol!!
2010. febr. 18. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Annak, hogy kinek hisz jobban, szerintem több köze van a bizalomhoz és a tisztelethez, mint az intelligenciához. Egyszerűen fontosabbak a barátai.
2010. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ki szereti mindennél jobban? a barátai vagy én?
2010. febr. 18. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
A mellékelt ábra szerint...
2010. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!