Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megölheti a kapcsolatunkat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megölheti a kapcsolatunkat? Hogy próbáljak ezen túljutni?

Figyelt kérdés

Nemrég lett egy barátom. Kicsit új még nekem ez a helyzet, mert 17 évesen ő az első és vele ellentétben teljesen tapasztalatlan vagyok.

Viszont együtt volt 8 hónapot a volt legjobb barátnőmmel, aki akkor kb. mindent elmesélt a kapcsolatukról, tényleg, az utolsó részletig tudtam mindent, még azt is, ami nem feltétlen tartozott rám.

De én úgy érzem, hogy azt a "szintet" nem tudom teljesíteni... Mármint én szűz vagyok, képtelen lennék együtt lenni vele a gimi wc-jében, vagy a kocsijában, nem akarok elmenni fehérneműs fotózásra azért, hogy a képeket nekiadjam ajándékba, meg hasonlók. Szóval a volt legjobb barátnőm merész, bevállalós volt, az a "bárhol, bármikor" típus. Én még csókolózni sem szeretek mások előtt...


2015. ápr. 14. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt tudasd vele is és monnd meg neki, ha veled szeretne lenni akkor fogadjon el ilyennek.
2015. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Az utolsó bekezdés ütött.
2015. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 To7ka ***** válasza:

De most Téged választott!:) Legyél önmagad, és élvezd ki, ne rágódj ilyeneken véletlenül se!!!:) Neki is változnia kell, lehet mégis közelebb áll hozzá egy ilyen biztos, nyugodt, érettebb kapcsolat, nem kell neki ennyi őrület, valószínűleg Te is sokat fogsz nyitni, változni, lazább leszel dolgokban, de mindig CSAK azt csinálnád, amit normálisnak tartasz, amit nem bánnál meg később.

Ne változtass egy pasi miatt az egyéniségeden.

Ha ezzel problémája van, és nem akar Veled maradni, nem tudja tartani a tempód, akkor csak egy nagyon könnyű következő célpont voltál Neki mint legjobb barátnő akit már ismert, nem kellett tovább keresnie, és különösebben nem érez semmit az egyéniséged iránt, csak pont Te voltál akkor ott.. Ez is létező dolog, akkor meg ne bánkódj rajta, nem veszítettél semmit!:)

Fel a fejjel!

2015. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk erről és nem siettet semmit, meg türelmes velem, csak azért na...

Pl. tudom, hogy ők 2 hét után már lefeküdtek, mi 3 hete együtt vagyunk, de még úgy sem szeretek fehérneműben lenni előtte, ha teljesen sötét van.

2015. ápr. 14. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

A srác se arra vágyik, hogy leklonozzátok az előtted lévő kapcsolatát!

Mondja türelmes lesz. Amen!

Bár amig nem olvastam tőled ezt, ....

Nem gondoltam, hogy életképes kapcsi lehet a srác előéletét tekintve.

De mindenki változhat! Igy ő is!

2015. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


To7ka megint megmondta a frankót! Megfogalmazta amit gondoltam!


Hallgass rá!

2015. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!