Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol valtozik igy a ferfi?

Figyelt kérdés
Mindketten negyven ev koruliek vagyunk, harom eve egyutt elunk. Minden a legnagyobb rendben van, boldogok vagyunk. Ccak most nekem multhettol van egy problemam amin sokat gondolkozok. A szeretkezes kezdetekkor heti 3 alkalommal is volt, majd kb 1 eve heti 2 szer, most pedig mar 8.apja semmi. En kezdemenyezem, de azt mondja a ferfi hormon dont. Egyszeruen nem akarja meg azt sem h. simogassam a testet. Tudom nincs senkije rajtam kivul, de mitol valtoznak 40 eves kor utan? Azt mondja amikr agyba kerul es atakarom olelni v. csak szeretetre vagyok, faradt. Nem ertem ot, azt mondja olvassak utana a neten, a ferfi nemi hormonoknal. Szerintetek?
2015. ápr. 15. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Bárcsak engem simogatnál!

37F

2015. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondja olvass utána, ezen nevettem. :D

Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, nem kell folytatni tovább ezt a baromságot.


Vagy ha gondolod elmehetsz vadászni fiatalabb egyedekre. ;)

2015. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs senkije de velhetoleg valaki mas felkeltette az erdeklodeset.Az is egy opcio, h kapuzarasi panikja van es ugy erzi, h meg nem elt es nem csinalt semmit szoval rengeteg oka lehet.


Tapasztalat, h ilyenkor nem szabad semmit eroltetni, nem szabad nyomulni, vard meg amig o kezdemeny, ha mar nagyon hianyzik neki akkor hidd el h fog:-)))


Mindenestre ne panikolj, meg akkor is ha felkeltette mas az erdeklodeset, ez normalis egy hazassagban.

2015. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!