Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Fiúk! Ti melyik lányt választanátok?

1, csinos, de a belső tulajdonságai rosszak

Vagy

2, kövér lányt szép arcal, aki kedves és megértő.



2015. ápr. 16. 20:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha csak e kettő közül lehet választani, akkor egyik se, amúgy is kezdem megszokni a magányt.
2015. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#5 a butának is kinőhet az esze:D
2015. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Planéta Dávid válasza:

Mennyire kövér? És egyáltalán mire?

Dugni az elsőt jó, kapcsolatra a másik, ha nem egy tonna donna.

2015. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Túl tág fogalom, hogy a belső tulajdonságai rosszak. Ezzel együtt 1.
2015. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ezek alapján a másodikat választanám, max eljárna velem edzeni és lefogyna.
2015. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban szeret szopni.
2015. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
1es, de egy kicsit rosszul érzem magam miatta :/
2015. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

1-est mondanék rá, bár igazából egyik sem

Egyik külsőleg nem tetszik, másik belsőleg. Érted... ez a kettő ütik egymást. Mind2 fontos egyaránt.

Meg ilyen nem létezik. Főleg így, hogy csak 2 közül választhatok

Én egyébként úgy vagyok vele, hogy igenis fontos a külső. Szóval, ha erre akarsz kilyukadni, hogy mennyire számít a belső tulajdonság, akkor nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb mód. Számítani számít, természetesen, mert anélkül nincs tartós és jó párkapcsolat. Max csak veszekedésekből és kibékülésekből álló.

De ha külsőleg nem tetszik valakinek egy lány, akkor elképzelhető, hogy szerelmes lesz belé, még az is, hogy teljesen boldogan éli le az életét. De jobban fentáll annak a veszélye, hogy úgymond elvágyódik egy szebb, csinosabb barátnőért. Én egy kövér, ducibb lányt valahogy nem tudnék elképzelni magam mellett. Inkább csak barát lehet nálam, nem tudok egyszerűen úgy viszonyulni hozzá.

Ez az én véleményem, gondolom nagyon sokan máshogy gondolják, de gondolom azért is raktál ide ki kérdést, hogy többféle nézőpontot is megismerhess :)

Tehát: szerintem nincs ilyen, hogy választani kéne a való életben, ennyire szigorúan és olyan sincs, hogy rossz belső tulajdonság. Mindenkinek van jó és rossz. Mind2 egyaránt fontos. Még azt se mondhatom, hogy melyik a jobb rövidebb és hosszabb távra, mert mind2 rosszul végződhet és nem lehet különválasztani a kettőt, mert akkor már nem jó.

2015. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Kedves To7ka ez szerencsére baromira nem így van,nekem pl barátom rém izmos iszonyú csinos srác összes barátnőm el van olvadva tőle mert hűha de jó pasi ráadásul figyelmes és magabiztos és vicces szóval úgymond tökéletes.És most mondok neked valamit: hiába vagyunk együtt már egy ideje tisztára mint a filmekben első csókunk is úgymond tökéletes volt működik köztünk a kémia ......és.....ÉS bizony ennyi semmi több hiába van belém esve ,rájöttem hogy én viszont nem vagyok belé szerelmes de nem ám pedig ,,álompasi kockahassal'' ráadásul még a figyelmesebb fajtából szóval elvileg oda meg vissza kéne lennem a gyönyörűségtől.De nem teszem éspediglen azért mert van egy ilyen pattanásos kedvesarcú srác az évfolyamon aki tetszik mert olyan más mint a többiek tök eredeti zenél mint én meg minden és úgy vettem észre én is tetszem neki csak nem meri bevallani mert az arca mindkét fele tele van pattanással meg orrom előtt mondták neki hogy nem túl előnyös ábrázattal rendelkezik és egyenlőre finom gesztusokból érzékelem amiket akarva akaratlan tesz az irányomban.Egyszóval bocsi mindenki tudom hogy fiukat kérdezett a kérdező de erre muszáj volt válaszolnom mert kivagyok bukva nagyon ezen a kedves ronda vagy bunkó álompasi sztereotípián mivel lány létemre elmondhatom hogy ez nagyon nem így működik és sajna rengeteg srác görcsöl ezen


17/L

2015. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A másodikat, egyértelműen! Elegem van a kétszínűségből, hisztiből. . Az első volt egy évig azóta rosszul alszom, néha levegő után kapkodva térek magamhoz az ágyban. :( De szerencsére már kezd elmúlni. Meg amúgy is nekem tetszenek a molett lányok.

Ideje lenne már egy kedves lánnyal összejönni, akiben van empátia és ösztönösen tudja mire van szükségem. Szóval nem csak a párom, hanem a "haverom" is. Támogatni egymást a célok elérésében amiért küzdünk. Ha 2 vagy és nincs senkid, szívesen elbeszélgetnék veled privátban.


27/F

2015. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!