Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra szerelmes legyen belém, és minden jól alakuljon?

Figyelt kérdés
22F vagyok, 21 éves a barátnőm, és az a helyzet, hogy nagyon jól indult minden, csak az előző kapcsolatom miatt keveset mutattam ki neki, hogy szeretem. Nem ugrottam minden szavára, sőt néha a 2. 3.-ra sem, ez sokáig tök jó taktika volt, mert húztam, és megőrült értem. Amikor egyszer csak igent mondtam, totál extázisban volt, mminden nap mondta, hogy megfogta az Isten lábát velem. Aztán 4 hónap után valami megváltozott. Elkezdett egyre kevesebbet keresni, keveset bókolni, és kicsit megijedtem, ezért átfordult a dolog. Nem "rajongtam" érte, mint ahogy ő értem, de érezhetően azóta én rakok többet a kapcsolatban. Beszéltünk ezekről, és mindketten mondtuk, hogy elmúlt kicsit a láng, de nem akarjuk feladni, mert amúgy meg jó együtt. Azt kérte, hogy mutassam ki a szerelmem neki, ne csak beszéljek róla. Azóta próbálkozok kedvesebb lenni, persze nem átesni a ló túloldalára. Ezt most szóba hozta megint, és kérdeztem, hogy jó-e ez így? És azt mondta, hogy nem tudja meghatározni, de érzi hogy más vagyok, és hogy sokat kedveskedek vele. Most meg ez a baja? Min kéne változtatnom? Sz@rjam le egy kicsit, hogy kitalálja mit akar, vagy hódítsam meg újból?

2015. ápr. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet , bár mi 2 és fél éve élünk házasságban.

Itt én vagyok az aki többet tesz a kapcsolatért és aki kimutatja .

Ő neki esze ágában sincsen mert , minek ha úgyis én megyek utána.

Neki így jó.

Néha van egy kis távolság.

Nincs idegesítő gyerek ricsaj számára.

Éli kicsit a saját legénykorát.

Nem szereti ha ugráltatom, ő sem fogad szót nekem 2-3 figyelmeztetésre sem, aztán csak elmarad amit kértem, én ezért ilyenkor őt úgy értelmezem hogy egy lusta alak.

A szeretetét pénzben becsüli inkább fel.

Én hiába akarom hogy jobban mutassa ki a szeretetét ha neki így jó és úgysem tudja vagy pár nap után felhagy vele, és minden a régi.

Ezt nem lehet erőltetni, el kell fogadni hogy az emberek nem megváltoztathatóak.

Az ember próbál úgy élni hogy saját magának is jó legyen, ne mindig csak a másiknak járjon a kedvébe.

Mióta felhagytam az örökös jelenlétemmel zavarásával, nem lógok a seggébe , azóta jobb, néha ő jön, megnézi mi van velem és megy a dolgára.

Az emberek nagy részénél már a kapcsolat elején kialszik a láng, addig ég míg az embert nem ismered ki, amikor már kiismered akkor nincs izgalom, nincs rejtély, tudod mi mi után következik, mi a reakció.

Sokan azért maradnak a másikkal mert , nincs kedvük az egészet ismételgetni találgatni, biztonságban akarják érezni magukat.

Nekem is borzasztóan hiányzik a láng, de nagy ritka még lehet meglepetéseket okozni amitől elég egy kis szikra és fel lobbanhat az érdeklődés újra.

lég pár izgalmas szex.

2015. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most jó, vagy rossz? A szex köztünk nagyon jó, ezt ő hangoztatja mindig, hogy iszonyatosan szereti velem csinálni. A láng kialudt nálunk hamar, de mindkettőnk részéről. Viszont igen, mindketten úgy vagyunk, hogy ne makarjuk csak ezt a lángot űzni, hanem biztos párkapcsolatot akarunk végre...
2015. ápr. 23. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha két ember alapvetően jól kijön egymással és vonzódnak egymáshoz, akkor mi a francnak taktikázni, húzni egymás agyát, gondolkozni, ki mit rak a kapcsolatba?...Nem lehetne egyszerűen csak úgy őszintének lenni, hagyni, jöjjön, ami jön?
2015. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezt szeretném elhiheted, és ezt meg is beszéltük az elején. De sajnos ő olyan fajta nő, akit érzelmek útján bizony folyamatosan manipulálni kell, hogy érdeklődjön irántam, észbe tartsa, hogy elveszíthet, de amúgy szeretem, és bármit megtennék érte, de mégse ugrok mindig, amikor csak szól, néha lemondom stb... Tudod milyen szR ezt csinálni nekem?
2015. ápr. 23. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Változott a helyzet azóta?
2015. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a lesz@rom technikát, kicsit aggódós lett hirtelen, meg kétségbe esett. De ennyi. Kicsit azt érzem távolodunk emiatt.. :S
2015. ápr. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!