Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire a külső alapján dönt egy férfi, hogy kivel akar párkapcsolatban lenni? 22/L

Figyelt kérdés
Belsőleg eléggé zárkózott természetű, viszont külsőleg sokak szerint csinosan öltözött, jó alakkal rendelkező lány vagyok. Azt tapasztalom, hogy sokak csak a külsőm miatt lennének együtt velem, de a belsőmet soha nem fogadnák el és zavarná őket. Változom kellene kicsit, hogy úgy döntsenek mégis összejönnek velem. Úgy érzem folyamatosan meg kellene felelnem nekik mind belsőleg mind pedig azért külsőleg is. Mindig úgy kellene kinéznem ahogy azt szeretnék és ha már egy kicsit is nem a legjobb formámat hozom szóvá tennék, hogy ez nekik nem tetszik, adjak magamra. Értem itt, ha esetleg pattanásos az arcom, ha nem frissen mosott a hajam. Miért ilyen néhány férfi manapság?
2015. ápr. 24. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb ember felszínes. A lányok is egyébként. De ne változz meg, ha valaki igazán szeret, az elfogad úgy, ahogy vagy. Minden hibád ellenére.
2015. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy te mennyi marhaságot összehordtál :)

Nem, nem kell! Nem kell másért máshogy viselkedned meg kinézned meg mindig toppon lenned csilivilin.

Vagy elfogadnak úgy ahogy vagy, avagy sem.

A lényeg az, hogy akkor is tökéletes légy mikor reggel melletted ébred fel te meg kócos vagy és nyúzott.


És márr milliószor át lett már rágva ez a külső téma ezen az oldalon is....de még 1x elmondom (mondjuk) , nem vagyunk se Yodák, se szuperképességű emberek h belelássunk egy idegen fejébe, így egy idegenhez külső alapján megyünk oda. Aztán elválik milyen a belső.


persze ha egy dilis degenerált retardált idióta van a szép külső mögött akit be kéne záratni akkor azért nem árt ha változik.

2015. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pont annyira, mint amennyire egy lány.


téged mi fog meg egy férfiben?

2015. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért csak őket veszed észre? Amúgy meg a zárkózott embereket rendszerint nem szeretik, és ők sem nagyon engedik közel magukhoz a másik felet. A külső pedig mindenkinek számít, bárki bármit mond. Nem tudom, én nagyon sok zárkózott, önbizalomhiányos lánynak adtam volna már esélyt legalább ismerkedésre, mégis mindig ők hárítottak, a legtöbbjüket győzködhettem, hogy nyilván azért szeretnék pl. találkozni is velük, mert nem zavar bennük semmi, mindhiába. Ezek után én feladtam a zárkózott lányokkal való ismerkedést, nem éri meg az időt és az energiát.
2015. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lényeg az utolsó mondatodban van. Néhányan mindig is voltak és lesznek is ilyenek. Nőkben is vannak, ott nem feltétlen a külsőt nêzik hanem a pénzt. Ez van én pl nem vagyok ilyen :)
2015. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nőként mondom(és tapasztaltabbként már csak a korom miatt is), hogy ha egy férfi miatt változnod kell, mert mindenért megszól akkor azzal a férfival nem kell foglalkozni. Ha egy férfi szeret az szeretni fog reggel 6 órakor is amikor smink nélkül, gyűrött képpel, kócos hajjal, félkomásan botladozol a fürdőszobába. Ha egy férfi szeret az szeretni fog a belső tulajdonságaiddal együtt. Vannak férfiak akik nem akarnak mindig dögös, tökéletes nőt, hanem egy olyan nőt akarnak akikkel lehet élni is. Aki reggelente olyan mint ők. Akik önmagukat adják.


Csak megjegyzem: Nem csak férfiaknál van olyan akik csakis a külsőt nézik. Sok nő is hasonlóképpen csakis a külsőt nézik.

36/N

2015. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég fontos a többségüknek, ez tény, kár tagadni. Elsősorban megnézik a külsőt és ha nem jön be, akkor bukta. Sőt legtöbbször mikor már állítólag olyan nagy a szerelem, akkor is ki tudnak ábrándulni, ha valamiért a lány veszít a szépségéből.

Azt azért nem mondanám, hogy a belső nem számít, mert azért az sem mindegy.

2015. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők felszínesebbek.
2015. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A külsõ megfog, a nelsõ megtart
2015. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a #4-es hozzászóló válaszát. Az introvertált, zárkózott, szép nőktől égnek áll még a nagyon rövid hajam is. Borzalmasan sokat kell kínlódni velük, ami optimális esetben tizedannyi energiába sem kerülne, ha egy átlagos, önmagát adó, belevaló, normális csajt fogsz ki. Azok a jó külsővel rendelkező nők, akik taktikáznak, ármánykodnak, csakhogy hosszas vergődés során kiszűrjék a kevésbé kitartó férfiakat, arra nem érdemes egy percet sem áldozni. Egyébként meg 100 szép nőből legalább 90 olyan sötét, mint az éjszaka. Az átlagos, kevésbé topmodell alkatú (nem tehenekre, nem malacokra gondolok) csajok között sokkal több értékes egyed található. Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de egy szép nő a dugáson kivül másra nemigen jó.
2015. ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!