Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is vagytok ugy, hogy a szerelmetek, ha valami olyat mond vagy tesz, rosszabbul esik, mintha más tenné ugyanezt, és sokkal jobban megbántódtok? Vagy csak én vagyok ilyen hisztis?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég természetes. Ha egy kutya szarik rám vagy a szerelmem picit máshogy esik.
2015. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hisztis, érzékeny vagy egy érzelmi kapcsolatban. Az én barátnőm is könnyen megbántódik, igyekszem hát vigyázni a lelkivilágára. Pusztán azon okból, hogy szeretem Őt. :)
2015. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Ha szerelems vagy belé,minden intenzívebb tőle. Sajnos a rossz is,nem csak a jó. :)
2015. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kicsit mindenre túlérzékeny vagyok ami veszélyeztetheti a kettőnk kapcsolatát és hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat. Pl mond valamit amivel megbánt én visszaszólok mert fájt amit mondott, persze olyankor nem gondolkozok, semmi durva veszekedés vagy ilyesmi csak ilyen "gondolkodhatnál mielőtt kimondasz valamit amivel mindig bántasz". Aztán hirtelen rájövök, hogy basszus nem is szokott megbántani mi az hogy mindig megbántasz, hogy mondhattam ezt... úristen mi van ha azt hiszi tényleg ilyen rossz nekem vele... mi van ha megbántottam... és elhagy stb Ilyenkor bepánikolok mert nem akarom elveszíteni és hajlamos vagyok olyanért is bocsánatot kérni amit nem tettem és tulajdonképpen ő bántott meg engem de ezt addigra el is felejtem.
2015. ápr. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!