Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb5 hónapja ismerem, de 3hónapja kezdett el szorosabbá válni a viszonyunk. ő az új fönőköm. az elején könnyű volt mivel izgatónak tartottam a titkolózást, akár a meló helyen akár arra gonodlván, hogy van neki 6 éve bnője. nagyon nem is érdekelt, de aztán eljött az amire egyáltalán nem számítottam:szeretem, nem tom h ez szerelem-e, de nagon fontos lett számomra, eljárunk, ide-oda. tnap feküdtünk le elöször. annó azt mondta, h nem akarja elhagyni a biztosat a bizonytalanért, de akkor még nem is érdekelt , mostmár igen! szerintetek érdemes harcolni vagy tovább folytatni mert tény h 3 hónappal nem tudok legyőzni 6évet...mi a véleményetek őszintén. 19/l
2010. febr. 22. 13:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ha jó neked szétverni egy kapcsolatot, nyugodtan csináld.
2010. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Keress magadnak Te is egy komoly kapcsolatot . őt meg tartsad meg a titkos 2.nak ahogy Te vagy a főnöködnek :)
2010. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
13:33-assal értek egyet :) legyen ő is Neked második, és akkor nem fogsz ezen kattogni :)
2010. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De letudsz győzni 6 évet,már meg is tetted(legalábbis szexuálisan most elképzelhető ,hogy jobban vonzódik hozzád, mint a párjához)!A pasi visz magával,és az első ágyjelenet is megvolt!Ha beleszeretsz nem tudsz majd nem "harcolni",mert magadnak akarod,és meg fogsz próbálni mindent!Ha csak szexre kellesz...,az így fájó lesz egy idő után(persze lehet hogy ő is beléd szeret)!
2010. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
elöször is köszi a kommikat, én is gondolkodtam azon, hogy Ő lesz nekem a második, tehát lesz mellette valaki,de aztán eszembe jutott h ha épp a harcolás közepén tartok és "bejelentem" h nekem is van más, akkor már nem fog ugy gondolkodni h bármilyen komolyat kezdjen velem, csak egyszerűen megmarad szex. mármint h akkor nem száll el minden esélyem?
2010. febr. 22. 13:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel... van értelme küzdeni, ha szereted.. akárhogy lepontozhattok, hogy ezzel tönkretenne egy kapcsolatot, de szerintem ha arra folyamodik a főnököd, hogy másnál keresi amit a 6 éves kapcsolatában nem talál meg, akkor alapból tönkre van téve az a kapcsolat... szóval, én csak annyit mondok, hogy hajrá!=)
2010. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

szerintem egyenesrányban tartasz afelé hogy ne legyen munkád ... sokat pattogsz ugy kirugat a munkahelyedről hogy a lábad nem éri a földet

19 éves vagy és rohadt naív ...

2010. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

kedves 14:06-os válaszadó

Sehol nem irtam olyat, hogy én bármilyen módon is pattognék,máskülönben, nem tartom magam naívnak, mivel két lábbal a földön állok, pontosan tisztában vagyok a helyzettel amit remélem érthetően vázoltam fel, csupán arra voltam kiváncsi, hogy mivel mostmár érzelem is bejött a "szeretői" kapcsolatunkba, mind kettőnk részéről, érdemes-e harcolni érte, vagy hagyam. Szerencsére olyan nő vagyok aki teljes mértékben el tud vonatkoztatni az érzelmeitől, (igaz h most eg ykicsit meg inogtam) tehát ha úgy látom, akkor meg marad így, vagy így sem, de mindenesetre továbbra is kiváncsi leszek a véleméyetekre.

2010. febr. 22. 14:15
 9/17 anonim válasza:
100%
Szerintem nem bízik meg benned de viszont te ezt megtudod változtatni,mert ő még nem úgy érez irántad mint te de próbáld meg magadba bolondítani,találd meg magadban azokat a dolgokat amivel te megtudod mutatni hogy te másabb vagy mint a barátnője,pl külső,beszélgetés,érezze azt hogy te a barátja is tudsz lenni és egyben barátnője mindenes aki meghallgatja ha baj van.Ne ad magad könnyen tudom nehéz de meg lesz az eredménye.
2010. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha komolyan gondolná veled, már elhagyta volna a barátnőjét. Ha neked így jó, csináld, ameddig jó. (Abban nem hiszek, hogy a 3. fél a hibás, hogy tönkremegy egy kapcsolat. Szerintem a 3. sosem hibás, csak a másik kettő.)

De azt tudnod kell, hogy sosem kerülsz a barátnője helyébe. Ha netán szétmennek, akkor sem.

2010. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!