Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel szerettem volna összejönni, de úgy érzem pont az ellentetje jött mert valami nem jó. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egy komoly filozófiai kérdés.

Ha a tézis nem igaz, akkor nem igaz. A nem igaz, kifejezhető úgy is, hogy hamis. A hamis, az igaz ellentéte, tehát ha nem jöttél össze vele akkor pont az ellenkezője sikerült, mint amit akartál...

2010. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is mit rontottál el? Egyáltalán te rontottad el? Vallj színt neki őszintén, és ne hazudj. Ez minden kapcsolat titka.

20L

2010. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok nem tudom hogy elrontottam-e csak valahogy úgy semmi se történik és azt hiszem hogy elszúrtam valamit
2010. febr. 22. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

(17:13-as)

Az, hogy nem történik semmi, még nem feltétlen a te hibád...

2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem nagyon a szitut. Hogy-hogy mindent elrontottál? és mi nem jó? 21L
2010. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem teljesen a problémát. De szerintem ha összeakartál jönni vele, akkor meg tudjátok beszélni a dolgot. :) Kérdezz rá a lánynál mindenképp, hogy akkor most hogy álltok. ;) 19/L
2010. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!