Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a szerelmem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a szerelmem! Ezt hogy lehetne vele megértetni? Vagy hogyan lehetne rajta túllépni?

Figyelt kérdés

Életem legszebb hónapjait töltöttem vele Pesten. Tényleg TÖKÉLETES volt vele minden, sok nő erről csak álmodik. Már 3 hónapja külföldön van. Akar jönni Magyarországra, de nyárnál előbb nem tud. Rettenetesen hiányzik, nagyon szeretem!

Sokféleképpen az is megoldható lett volna, hogy kimenjek hozzá. A lényeg: ő nem tud jönni, én nem tudok hozzá kimenni (mert nem engedi!).

Gondoltam, hogy hagyom az egészet a francba, mert ennek nincs jövője, de nagyon szeretem. Hiányzik is, hogy valaki mellett nőnek érezhessem magam. De nem tudom megcsalni. Elhagyni se.

A találkozáson múltkor úgy összevesztünk, hogy egy hétig nem beszéltünk. Ez így kegyetlen, hogy nem tudunk találkozni (nem akarta ő sem abbahagyni). Másik férfi felé pedig, ha akarnék se tudok nyitni (ez alatt a 3 hónap alatt 3-man próbálkoztak be, de mindet elutasítottam). Hogy értessem meg vele, hogy szükségem lenne rá?

Félre értés ne essék, nem ahhoz kérek tanácsot, hogy hogyan csaljam meg, mert ilyet NEM AKAROK! Hanem hogy értessem meg vele, hogy szükségem van rá és találkozzunk? Vagy hogyan legyek rajta túl?

(Amikor elment semmi probléma nem volt!)


2015. máj. 1. 17:07
 1/8 Sütikee03:') ***** válasza:
25%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy hiányzik, és ha nem enged közel magához, akkor ő nem érzi azt amit te. Így ennek a kapcsolatnak nincs jövője. De ha valaki olyat keresel aki mellet nőnek érzed magad (te írtad), akkor bárki mást is találhatsz! Sokkal jobbat is, mint ő! Aki szeret!
2015. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amit írtál abból látszik hogy szeretreted ,de ha tudsz vele személyesen beszéld meg ,és tisztázzátok le drukkolok nektek
2015. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a találkozáson ne görcsölj hagyd hogy az élet döntsön
2015. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi, hogy kimenj hozzá?
2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozik, hogy nem tudna vendégül látni, ne csak rövid időre találkozzunk, hanem akkor már hosszabbra és hogy elfoglalt (tényleg nincsen kb semmi szabadideje). Nekem az is elég lenne, hogy pár órára találkozzunk, de nem enged.
2015. máj. 1. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy mért nem akar látni
2015. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találkozz vele ha tudsz és tisztázzátok le
2015. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de ha van kit szeretned ne lépj túl rajta
2015. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!