Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti szoktátok néha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szoktátok néha úgy érezni, hogy már nem szeretitek a párotokat? Aztán ez az érzés elmúlik magátol, de addig nagyon szar. Már 2 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,volt már ilyen. Először megijedtem,hogy most mi lesz..aztán elmúlt és megint fellángolt a dolog. Beszéltem anyával,azt mondta, "nem lehet mindig 100 fokon égni". Találó mondás, igaza volt. Nincs mindig egyforma hangulatban az ember,lehetnek rosszabb napjaid, amikor egyedül szeretnél lenni és mindenki idegesít. Esetleg unhatod Őt is. De ez elmúlik nyugi.
2010. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igazad van.
2010. febr. 22. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmulasztható, de jobb megelőzni. Hidd el, észreveszi a pasi, és ha szerelmes, eléggé tud miatta szenvedni. Szóval jobb nem megvárni, amíg kihűl.

19/F 3 éves kapcsolatban

2010. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem éreztem így hogy nem szeretem.Én nagyon szeretem és egyre jobban szeretem :)

19L

2010. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!