Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal eldöntöttük hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal eldöntöttük hogy szeretnénk kipróbálni hogy esetleg hármasban egy másik lánnyal is aki a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze én is benne voltam meg mindenki . Viszont ma tettünk egy próbát hogy csak csók én is a barátnőmmel is meg ő is a barátnőmmel.. Viszont mikor én láttam hogy ők csókoloznak olyan szenvedélyessen meg minden...hiába mondtam utána a páromnak hogy ez volt a probléma nem akartam lemondani mivel tartom a szavam meg ilyenek...de mit tegyek?
2015. máj. 5. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy meggondoltad magad - azért az bebszna, ha ezt nem értené meg.
2015. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem ezt úgy döntöttétk el, hogy ő azt mondta hogy így lesz te pdig belementél.


De már nem tetszik. Mond meg neki. "Na öcsém, felejsd el ezt a fétised"

2015. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
hogy egában legyen a dolog ha nem fújod le a 3-as attrakciót akkor csináltok egy következő alkalmat ahol +1 pasi lesz a felállás most meg +1 nő
2015. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond kedves,hogy féltékeny vagy. Mert szerelmes vagy. Ha meg fogja dugni a barinődet véged lesz,és a kapcsolatotoknak is.
2015. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Az vagy. Ha zavar, mond meg. Ha meg magyarázni fog, ki kell baszni. Ez most nem olyan, hogy megígértem, meg kell csinálni. Lépj vissza, ne légy idióta.
2015. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Teneked ez rosszúl esett?ha így úgy van akor mond el a párodnak mehfogja érteni ilyen esetekben meg szerintem van.kivételek igéretés igéret között.
2015. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A próbát elvileg azért tettétek, hogy még visszakozhass, ha nem tetszik a dolog, vagy nem? Mondd meg neki, hogy te nem vagy benne, és kész.
2015. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. Mind nagyon jó. Viszont nekem már ezt rossz volt látni.. már igy is csak azt látom magam elött ahogy a barátnőm csokolja..viszont nagyon szeretem és mindent meg szeretnék neki adni
2015. máj. 5. 21:54
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Magyarul engedélyt adtál neki, hogy megcsaljon.. sosem értettem, ebben mi a jó. Akkor minek vagytok együtt, ha nem éritek be egymással? Egy párkapcsolat két emberről szól, ezért van ott a "PÁR" szó.

Szerintem ha már ennyit megengedtél neki ő nem adja lejjebb, én még azt is kinézném belőle h kidob téged ha ezek után kijelented h meggondoltad magad. Vagy csak szimplán megcsal, a hátad mögött.

2015. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A szeretet és behódolás két külön dolog. És te behódolsz neki. Ez a baj.
2015. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!