Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalnak számít az aki 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalnak számít az aki 14 éves korában elveszíti a szüzességét?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam 14 éves lány és egy fél éves kapcsolat után elvesztette! Elmondtam anyukámnak és ő teljesen kiakadt hogy

úristen ennyi idősen! Nektek mi a véleményetek??


2010. febr. 23. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%

relatív... igen is meg nem is...

cigányoknál ilyen idős korban már valaki majd` nagymama :D


jöhet a lepontozás..

2010. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
igen fiatalnak. nem is kicsit.
2010. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, miért olyan durva ez. Én is 14 évesen vesztettem el, mert én akkor éreztem magam felkészültnek. Szerintem ehhez senkinek semmi köze.
2010. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

én 14 évesen jöttem össze a mostani barátommal. igaz amikor elvesztettem(szintén fél év után) már 2hónapos 15éves voltam:D de azóta is együtt vagyunk:) és ez már 2 év 3 hónapja:). Akkor ha tényleg szeretik egymást és tájékozottak a témában,akkor nem korai. nem életkortól függ a szüzesség elvesztése. de mi is utána olvastunk gondosan mindennek,most is szoktunk olvasgatni új tippeket praktikákat,mindent megbeszélünk előtte:) számíthatok rá:) szeretem:)

16/L

2010. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

milyen dolog az, hogy egy 14 éves lánynak féléves kapcsolata van-volt :O hol élünk??? oké, hogy 21. század, de könyörgöm, én 14 évesen még volt, hogy barbiztam :|

és a kérdésre válaszolva: IGEN GÁZ. ha testileg érett is, amire nem látok sok esélyt, de nem ismerem a lányt, lelkileg biztosan nem az. én azt is megbántam, hogy 16 évesen elvesztettem - mert nem voltam még rá elég érett. pedig nem tartozom a későn érő kislányok kategóriájába.

2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ahogy érzik a fiatalok! Kor alapján nem szabad ítélkezni! Ha nekik ez már ilyen fontos és tudnak vigyázni, semmi kivetnnivaló sincs. Lényeg hogy a gyerekek megfelelően legyenek tájékoztatva a dolgokrol "felvilágosítva".

Csak abortusz ne legyen a vége!

2010. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
züllött kis csicskák vagytok. mai tinédzserek közt az a divat ha ribanc vagy. gáz. adok 3 évet és már úgy jönnek ki a kölkök az anyjukból h nem szűzek
2010. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem eszembe se jutott a szex. A mai csirkéknek meg az a menő, hogy minél hamarabb, és minél több pasival. Az ilyeneken csak röhögni tudok, mikor jönnek siránkozni ide, hogy terhes vagyok? Csak a szerencsétlen magzatot sajnálom, amit majd anyuci apuci pénzéből kikapartatnak a kislány méhéből.
2010. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A természet szerint amint megjött az "első" akkor már mindent lehet:))
2010. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, fiatalnak számít, lehet hogy "érettnek hiszi magát" de kvára nem az, foggalma nincsen arról hogy mi van ha történik egy kis "baleset" és terhes lesz, ahhoz hogy keféljen jobbra, balra elég érett de ahhoz hogy normális döntést hozzon kicsi? Az hogy a biosz könyvben olvasott róla fél oldalt nem lesz valaki felkészítve az életre...
2010. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!