Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom kiverni a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kiverni a fejemből azt a képzetet, hogy a barátom még mindig az exét szereti és sosem fogok tudni neki megfelelni, mert nem vagyok olyan, mint az a lány?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is szeretné, hogy olyan legyél. Elvégre nem véletlenül az "volt barátnő" a másik lány.
2015. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a lány kihasználta és otthagyta, de tudom, hogy belé volt először szerelmes és hosszú ideig voltak együtt. Ez évekkel ezelőtt történt, de néha még mindig felemlegeti és rossz lesz a kedve.

Nekem meg ez annyira fáj, mert nekem ő az első szerelmem és sosem leszek olyan szép, meg vékony, mint az a lány volt. És hiába mondja, hogy szeret, mindig bennem van, hogy azt a lányt szeretné visszakapni :(

2015. máj. 11. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez tipikus női dolog amit csinálsz most, már bocsánat.

Van barátod, azt mondja szeret, te is szereted őt. Egyszóval semmi gondotok ezen a téren, de ha nincs gond, hát csináljunk magunknak mert miért is ne ?


Ha ez neki is elő adod sokszor, előbb utóbb tönkre fogod tenni vele a kapcsolatotokat, fogadd el hogy ami volt elmúlt, tök mindegy ki kinek hányadik szerelme ha szeret akkor szeret, ennyi.

2015. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De látom, hogy néha eszébe jut a lány, többször felhozta a dolgot, olyan zenéket mutatott, amiket szakításkor hallgatott stb. Nem én képzelődöm...
2015. máj. 11. 12:52
 5/10 anonim ***** válasza:

És ?

Kitörölni nem lehet a múltat, ha sokáig voltak együtt természetes, hogy néha eszébe jut.

2015. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ne emlegesse előtted az exét mert neked nem esik jól, vagy menjen hozzá vissza, ha annyira sír utána. Ez taplóság, hogy abban a zenében dagonyázik és sajnálja magát, amit szakításkor hallgatott. Ha nincs még túl rajta, minek kezdett mással? Persze, érthető, hogy elmegy az önbizalmad. De belül neked is érezned kell, hogy téged szeret-e, annak vannak azért jelei. Ha meg ennyire nem vagy benne biztos, rég rossz.
2015. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy látom, hogy mikor eszébe jut, teljesen összezuhan. És azt sem értem, miért emlegeti nekem folyton ezt a lányt. Nagyon rosszul esik és folyton az az érzésem, hogy sosem leszek neki elég jó.
2015. máj. 11. 12:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy túl van rajta, meg engem szeret és utána mindig bocsánatot kér, mikor felhozza ezt a témát, de nagyon rosszul esik :(
2015. máj. 11. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, csak épp a barátnőm csinálja velem ugyanezt a volt nagy szerelmével kapcsolatban. És ugyanolyan tanácstalan vagyok. Szerintem nem képzet, hanem ez a szomorú realitás. Átérzem a helyzeted. 40/F
2015. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért női megérzés ritkán csal ha ugy érzed és van okod rá akkor valoszinüleg ugy van. Én nem lennék olyan emberrel aki az exe után szomorkodik mikor ott vagyok már neki.
febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!