Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem? Játszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem? Játszott eddig velem vagy mi történik mert belehalok.

Figyelt kérdés
A bnőm 4napja nem akar talizni velem sem beszélni velem ami rosszul esik mert régebben nagyon jó barátok voltunk és egyszercsak összejöttünk. Most van nála egy súlyosabb gond otthon azt tudom és ez nem kamuzás mert ő nem akarta elmondani de mehtudtam kerülővel, viszont már nem bírtam ezt az állapotot és rákérdeztem hogy változtak-e érzései felém és nem írt vissza. Nem ír se sms-t, se msn-en...Gondolom ebből egyértelmű a helyzet hogy ő úgy gondolja hogy köztünk mindennek vége de úgy gondoltam hogy ha már egy baráti társaságban vagyunk és barátok is voltunk elém áll és a szemembe mondja ha már nem akar engem, és ez utóbbi okozza a legnagyobb fájdalmat. Nem tudom remélhetek-e még vagy most mi zajlik le nála...most én sem írok neki, de beledöglök!
2008. aug. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha gondok vannak, nem írtad mi, de lehet rossz kedve van, szomorú vagy akármi és egy kis magányra vágyik. Tulajdonképpen ugyanezt csináltam én mikor kirúgtak a suliból, elég magam alatt voltam, nem írtam vissza a barátomnak, nem találkoztam vele vagy 2 hétig, de nem azért mert azt akartam hogy vége legyen. Csak nem volt kedvem beszélni senkivel. Szóval szerintem még van esély, csak legyél türelmes. Ha nem írta hogy vége, vagy nem mondta, akkor még nem szakítottatok.
2008. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért is írok ide mert zömével ti nyugodtabban láttok át dolgokat és valamilyen szinten jobb hogy kiadom magamból!
2008. aug. 29. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért győződj meg róla valahogy, hogy rendben van-e nála minden, már úgy értem, hogy pl.egészségileg. Ha igen, akkor várd meg, amíg ő jelentkezik. Mindenkinek lehetnek nehéz időszakai, amikor nem akar találkozni senkivel. Vagy lehet, hogy olyan típus, aki nem szeret beszélni a gondjairól. Mondjuk, azért egy sms-t írhatna, hogy minden ok., csak most egy kis időre van szüksége. Te tudod, hogy milyen típus, ha nem kellenél már neki, eléd állna, és a szemedbe mondaná?
2008. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklasd most, majd ő jelentkezik, csak ne mássz rá, mert ilyenkor ez a legrosszabb, ne kérdezgesd , főleg ne arról hogy mit érez irántad. Néha kérdezd meg hogy hogy van, stb. Aztán várj.
2008. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!