Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom már pofátlanul spontánul viselkedik és azt hiszi bármit megtehet, én sosem hagyom majd el?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a barátommal és egyre inkább úgy érzem, ez a kapcsolat nem vezet sehová. Nem lehet vele előre tervezni szinte semmit, mert még azt is nehezen tudja eldönteni, hogy mit szeretne csinálni a következő hétvégén. Ha én kérem rá, hogy ugyan döntsön már, mi legyen mert nekem van, hogy nem mindegy mikor találkozunk, akkor azt mondja, hogy majd 2 nappal előtte megmondja, neki senki nem fog dirigálni, ő ilyen spontán ember. Néha mondjuk képes változtatni, de hangulatától függ.

Elegem van abból is, hogy azt hiszi bármit megtehet, flörtölhet más lányokkal, lemondhat velem egy hétvégét, stb, mert én úgyis elnézem és csak egy szavába kerül és máris kiengesztelődtem. Ami sajnos így is van, mert én tényleg szeretem. Nem tudom ezeket a dolgokat hova tenni, ha együtt vagyunk érezteti, hogy szeret, de ha neki épp nincs igénye rám úgymond, akkor nem töri össze magát értem.

Szerintetek mit kéne tennem? Várjak, hátha megváltozik, vagy szakítsak? :/ 20/L



2015. máj. 14. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát hagyd el. Nem fog megváltozni.
2015. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha ő is 20 körül van, akkor még minimum 5-6 év kell a komolyodásig. Elég türelmes leszel? :)
2015. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd el!

L20

2015. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Én otthagynam a francba. Ha most nem becsül meg később sem fog. Oké hogy vakakiknek idő kell de hogy hónapok alatt se...
2015. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmibe néz, és lehet, hogy kavar a hátad mögött... Hagyd ott, attól majd talán észhez tér. Ha változatlan marad a helyzet utána is, akkor nem jelentettél neki semmit.. Nincs veszteni valód. F
2015. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RRR ***** válasza:
87%

rúgd ki a francba

és

keress egy normális férfit,ne egy egoista barmot aki spermazsáknak használ

minek szenvednél tovább??

2015. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerelem ide vagy oda, de annyi tartásod legyen, h ne hagyd magad kihasználni. F
2015. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

"még azt is nehezen tudja eldönteni, hogy mit szeretne csinálni a következő hétvégén. Ha én kérem rá, hogy ugyan döntsön már, mi legyen mert nekem van, hogy nem mindegy mikor találkozunk" - egyszerű: tervezd meg a hétvégédet. Ha duzzogni fog utána, hogy miért nem vele vagy, hanem más programon, akkor mondd azt, hogy te szóltál, nem véletlenül kérdezted.

"Elegem van abból is, hogy azt hiszi bármit megtehet, flörtölhet más lányokkal, lemondhat velem egy hétvégét, stb, mert én úgyis elnézem és csak egy szavába kerül és máris kiengesztelődtem." - Keményíts be neki.

Volt egy ilyen barátom. Jó érzés volt tőle megszabadulni. :)

2015. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert tesz olyan dolgokat értem, amiket nem tenne meg másért szerintem. Meg tényleg szeretem és úgy érzem, nagyon megszenvedném, ha szakítanánk. :/ Mondjuk így se a legjobb nyilván. De eddig egy lánnyal sem volt ilyen hosszú a kapcsolata, mint velem, szóval ha nem szeretne nem lenne velem ennyi ideje. Mondjuk lehet azért van ez, mert így "kényelmes" neki, de nem ezt érzem nagyrészt. :/
2015. máj. 14. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, igen, nagy részben igazad van. Inkább azt mondd majd neki, hogy jobb lenne egy kis szünet és magyarázd el, hogy miért, nyugodtan és összeszedetten.

Másrészből pedig vannak emberek, akik szeretik diktálni a ritmust, vannak, akik spontánabbak, ez később is így lesz. Ez az egyik fontos elv, ami miatt válogasd meg a partnereidet.

Ha értékes ember amúgy a párod, akkor elég lenne, ha kicsit megértőbb és türelmesebb lennél vele :)

2015. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!