Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem a barátnömbe de még 4 honapja vagyunk együt mit csináljak hogy lenyügözzem mert gondolkodot az összeköltözés ben is meg már eljegyzésben is mert annyira szert azt mondta hogy jo volna már de nekem még van 2 évem a sulibol nem helyben tanulok. Én ugy érzem hogy ö a nagy ő!! De barátnöm is ezt mongya rám! nem tudom értitek e a problémámat! ha igen segitsetek!! Ugy hogy ne veszitsem el és örökre együt maradjunk!!
2007. nov. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hm...én mostleszek egy éve a barátommal együtt.Azt nem írtad h mit szeret igazán a bnőd:benned vagy akár érdeklődési kör!Nekem az egy év alatt kérték meg a kezem,pedig még csak 14 vagyok! :)Mondjuk vigyél neki virágot,lepd meg pár ajándékkal,de egyszerű egynapos programmal is le tudod nyűgözni!Mindíg menjetek el szórakozni,és ilyenkor csak egymásra figyeljetek!Nem értem igazábgól a levél másik felét...az a baj h szerinted a bnőd sietteti a dolgot?Ha igen,ezt finoman add a tudtára,mielött még beleringatja magát az álomvilágba...Mindent a maga idejében,amikor mind a ketten úgy érzitek h eljött az idő.A sulit pedig be kéne fejezned ebben igazad van!Ez fontos a további életedben,és a bnőd biztosan meg fogja érteni a döntésedet!Puszy Bea
2007. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem 4 hónap az korai arra, hogy az életeteket egymáshoz kösz, egy év után a költözés szuper ötlet. de az eljegyzésre várjál. nem egy 14 éves lányra kéne hallgatnod, aki még a tanulmányai első évében jár. akkor kéne eljegyetned amikor az esküvő nem távoli álom. mert akármennyire is szeret téged a lány, félő hogy beleun. néha ottalvás a másiknál. Mivel lepd meg?? azzal, hogy romantikusabb leszel mint hinné. az egy lányt nagyon fel tud dobni, amikor tejben vajban fürösztik. :D vagy vidd el színházba, nem drága dolod, vagy valami olyan hejre vidd, ami nagy álma és könnyen megvalósítható. vagy készíts vacsorát, és egy sex cuccot vegyél neki. nem kell nagy dolgokra gondolni. a nőket egy egészen kis dolog is fel tudja dobni, ha szívből adják...:D
2007. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Bocsika nem azt mondtam h most avgyok annyi!Ez már a másodszorra kezdés.17 vok
2007. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ohh, de a kisujjamből, vagy honnan tudjam?? gondolat olvasóak NEM vagyunk...de minek kezdes vitát?? valaki kérdést tett fel, én válaszoltam sajátos formában, sztem senkinek nincs kedve sibódni, de csak hogy tudd, 17 éves vagyok
2007. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy 17 éves lány sem tudja helyesen eldönteni az életét. Itt van előttetek a világ, az egész élet. Nem kell 17 évesen eljegyzésen és hasonlókon gondolkodni, mert előfordulhat, hogy nagyon megbánjátok. Ráér ez még. De igaz, az, hogy a nőket pici apró dolgokkal el lehet varázsolni. Mondj, neki olyanokat, ami feldobja és tényleg szívből jön. Egy saját készítésű vacsora lágy gyertyafénnyel viszi a pálmát. Egy 25 éves nő.
2007. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!