Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek, ha a bocsánatkérés melle kapnatok ajándékba egy aranyos kis kutyát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon megbántottam de szeretem es tudom hogy nagyon állat barát és imádja a kutyákat ezért is gondoltam, hogy nem virágot veszek vagy vmi hasonlót hanem egy kutyát ami meg hosszú ideig megmarad neki.

ebadta.hu/fajtatiszta-kutya/husky-mid-62 ilyen kölyök kutyára gondoltam.

Szerintetek bevállhat?


2015. jún. 29. 12:43
1 2 3
 1/21 Mumusan ***** válasza:
100%
Otthon lakik a szüleivel? Mennyi idős? Van keresete? Milyen időbeosztásban dolgozik?
2015. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz ötlet.

Egy kutya azért felelősséggel jár.

2015. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mumusan ***** válasza:
100%
Egy kutya felelősség. ETetni kell ami nem kis pénz, tanítani foglalkozni vele, ami idő. Nyaraláskor valakinek vigyázni kell rá....stb...stb
2015. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kutya óriási felelősség, nem játékszer... nem, nem jó ötlet!
2015. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy nem úgy megy ez, ahogy te elképzeled. Ha nagyon állat barát, akkor biztos vagyok benne ha lenne lehetősége tartana kutyát, ha meg tart akkor meg tényleg rossz ötlet ajándékba a megkérdezése, tudta nélkül.
2015. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Hát szerintem ha nem drága kajákkal eteted akkor nincs gond vele és tanítani is csak kölyök korában kell....nem nagy feladat azért
2015. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Zseniális ötlet... A nyakába akasztasz 2 kutyát amit aztán saját pénzéből etethet és idejéből gondozhat. Menhelyre meg nem akarná elvinni pont amiért állatbarát.


Ennyi erővel minden bocsánatkérésnél vihetnél neki valami állatot és pár hónap alatt egész állatfarmja lenne. Mivel a következő veszekedés pont a huskyk miatt lennének, ez nem is túl sok idő.

2015. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
*többes számban értelmeztem a kérdésed, de egy kutyával is ugyanez a helyzet.
2015. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Állatokat nem jó ötlet csak úgy ajándékozni, ha akkora állatbarát és szeretne kutyát, már nyilván beszerzett volna magának egyet, vagy legalább beszélne róla, hogy szeretne, tervezi, hogy legyen.
2015. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya nem játékszer! Elő kell neki az otthont készíteni, alapvető dolgokat beszerezni és nem két évig él, hanem 15-ig. Hosszútávú dolog és nagyon nagy felelősség. Sétáltatni kell, gondoskodni róla és szilveszterkor otthon maradni, mert a petárdától és a tűzijátéktól megbolondul félelmében.

Nagyon rossz ötlet kérdezés nélkül kutyát adni, semmiképp sem javaslom!! Ha tényleg állatbarát és tudja, hogy mekkora felelősség, nagy feketepont lesz a szemében, ha kérdés nélkül kutyát adsz neki.

2015. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!