Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar ennyit szexelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyit szexelni a barátom?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nem vagyunk már olyan fiatalok. 27 évesek vagyunk mindketten. Külön élünk, tervezzük ősztől az összeköltözést. Heti kb 4x találkozunk, hétvégén teljes napokat vagyunk együtt, hétköznap 2-3 órát. Ő meg mindig szexelne. Azt mondja, neki napi 1 lenne az optimális, de nekem bőven elég heti kétszer. Ő kompromisszumot akart kötni heti 4-gyel, de mondtam, hogy az sok, nincs erre szükségem, nem akarom, hogy csak erről szóljon a kapcsolat. Ő azt mondja, ne csodálkozzak, hogy ennyire kíván, mert nagyon tetszem neki, meg akkor ne bújjak be mellé mindig melltartó nélkül, egy szál bugyiban ha nem akarok szexelni. De nekem így kényelmes, ha délután szundizunk. Egyébként mindig elmegyek, előbb is mint ő, de macera mindig megmosakodni utána, meg többször sikerült felfáznom a szex miatt. Minden férfi ennyire kanos?

2015. jún. 30. 11:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi sem sokaig jarnank. Nekem napi 3-4 az aktualis. :D
2015. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

enis kezdem azt hinni hogy trollkodsz.


a mai vilagban az ember gondolna hogy minden a szexrol szol, es lam itt van valaki aki epp azt hiszi attol lesz inteligens emberi leny ha nem csinalja..


ahogy az elozo irta a szex a legkiralyabb osztonunk es ha valaki ezt tagadja meg mert inkabb bugyiban bujna a parjahoz meg meselne a nehez napjarol, vagy nezne kozosen a baratok koztott, hat az nagyon szomoru.

lehet inkabb kene keressel egy olyan pasit aki a kozos szinhazba jarast tartja a kapcsolat legintimebb elmenyenek.


de meg mindeg nem tudom osszeegyeztetni hogy te hamar elelvezel szexben, szereted, de megsem akarod. ha aszexualis lennel akkor meg lehet erteni siman. vagy van par baratnod akik szinten nem sok szexet akarnak, es nalatok ez a meno? az kene legyen a meno, ha baratoddal boldoga teszitek egymast..

2015. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
59%

Ösztönlény?

Ha már említed, mi van a fajfenntartási ösztönöddel?

Az egész emberiséget jellemzi, még a szüleidet is.


És miért volna jó, ha azzal telne bárki élete, hogy "parancsoljon".

De apácának pl. ideális lennél.

Nem kell túlideologizálni ezt, sok embernek a szexualitás egy örömszerzési lehetőség a kedvesének, vagy kettejüknek, ha ez nálad meg elvi megingás, akkor ne rontsd el ennek a fiúnak az életét.

2015. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
39%
Na többek közt ezért éri annyi kritika a nőket. Ha a pasi sokat akar szexelni akkor az a baj, ha meg túl keveset, akkor meg az. Van sapka-nincs sapka.
2015. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%
Hála égnek nem mind ilyen. Én nem tudnék olyan férfivel élni, akinek mindene a szex. Nekem elég a havi 1-2 alkalom. De az sem érint meg ha hónapok maradnak ki. Akkor is 10 alatt végzek a dologgal, rühellek vele cicizni...pedig mindig élvezem és mindig elmegyek. Ettől függetlenül nem vágyom rá.
2015. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
10 perc alatt végzek....
2015. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
40 évesen nekem is elég volt napi 2-3.
2015. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 omba ***** válasza:
26%

25-ös, nem volt szó itt olyan pasiról, akinek minden a szex...

Egy 27 éves fiú normálisnak tartaná, ah mindennap volna.

Sokan vagyunk így ezzel, hát este, ah az ember lefekszik a párja mellé... nem természetes?

Néha 10 perc, néha több, de én szeretem, amikor összebújva alszunk el.

(én sem a kérdező korosztálya vagyok, - finoman szólva)


De kérdező, itt van neked, - ő biztos tud uralkodni az ösztönein!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem jósolok hosszú jövőt kettőtöknek.Hogy lehetne ebben kompromisszumot kötni?

Kinevezitek a napokat,hogy mikor kívánhat meg a párod?Ez nem így működik.Meg,hogy macera megmosakodni szex után?

Úristen!

Ne haragudj ezért a mondatomért!Én 10 évig szenvedtem egy hasonlóan halvérű nő mellett mint te.Mert szerettem.

Kár volt!

Keressetek egymáshoz illő vérmérsékletű partnert.

F40+

2015. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 rodrigoo ***** válasza:
59%
Szerintem is, keress olyan pasit aki megelekszik ennyivel. Ennyi adatott neked, neki meg több kéne.
2015. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!