Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselem ilyen nehezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselem ilyen nehezen?

Figyelt kérdés

A barátommal csak hétvégénként találkozunk, akkor is idő hiányában csak egy fél napot vagyunk együtt. De sose olyan jó... Mármint így lelkileg. Illetve ha akkor nem jó, akkor gondolhatod, milyen a hét többi része. Illetve a nem jó alatt azt értem, hogy én gyengédségre vágyom,amit ő nem ad meg.... vagy nem is tudom... NAGYONJÓ VELE,félreértés ne essék, de... értitek...

És mikor elmegy - mivel mennie kell, hívja a kötelesség - ő úgy megy el, hogy teljesen nyugodt, és már koncentrál a további teendőkre... De én ha hazaérek bőgök... És olyan rossz...

Szerintem nem pszichés betegség, vagyis pszichésnek pszichés, de nem betegség, ám mindenképpen orvoslásra szorul. És ezt csak a barátom tudná kezelni, de ő ezt nem érzi, vagy nem tudom... Mit tanácsoltok?

Képes vagyok éjszakákat átsírni csak azért, mert hiányzik... Ez nincs rendben...


2007. nov. 4. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nehéz dolog. Szerintem ez a kapcsolat kicsit egyoldalú, nem gondolod? Bár aki szerelmes az ilyet nem vesz észre. Azt ugyan nem írtad le hogy miért csak hétvégén tudtok találkozni (munka, távolság, stb.), de szerintem ha nagyon akarnátok meglehetne oldani, hogy többet találkozzatok. Én amikor a barátom elköltözött abból a városból ahol én is lakok, (nekem is nagyon rossz volt) naponta vagy kétnaponta találkoztunk mindig, ha csak egy órára is. Ha valaki együtt akar lenni a szerelmével az megtudja oldani az ilyen dolgokat. Lehet hogy ő nem is akarja. Erre még nem gondoltál? A másik dolgot meg meglehet beszélni ( a gyengédségre gondolok). Mond el neki őszintén hogy te erre vágysz, ha nem tudja ezt neked megadni azalatt a rövid idő alatt sem amit együtt töltötök akkor ez már régen rossz. Lehet hogy váltani kéne. TUDOM KÖNNYŰ MONDANI
2007. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nemrég ugyanebbe a cipőben jártam, mint te. Találkoztunk, igaz mi hétköznapokon is, de úgy éreztem ez túl kevés. én a helyedben elsőnek leülnék vele és elmondanám neki, aztán megnézném, hogy ő hagyan is reagál erre! Neki is olyan fontos ez a kapcsolat, mint nekem? Szerintem azért sírod át az éjszakákat, mert érzed ez a kapcsolat nem az az igazi. Szerintem egyátalán nem szorulsz orvosra,dehogy is! Lehet, hogy te beletetted a szíved, lelked ebbe a kapcsolatba,de a másik nem és ezt éled meg negatívan,ami szerintem teljesen rendben van. Ha valakinek hiányzik valami az életébből, akkor kapálódzik a legjobban, ha érzi,hogy ez még se jó így. Valaki ezt a dolgot lazán veszi fel, valaki nem. Az utóbbi ember szerintem fájdalmas utakat jár be. Beszélj vele és ha nem megy ez a kapcsolat, akkor engedd el, ne tedd magad tönkre egy pasiért, hidd el nem érdemes, majd rájössz,mert van,aki boldoggá tehet! Csak NE ADD fel!

Sok sikert!

2007. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan így érzek én is, mint te! De annyira, h már egy pillanatra azt hittem, én írtam a kérdést, csak elfelejtettem. :) Nekem is pontosan ez a problémám. Hogy ő úgy néz ki, mintha nem fájna neki, h ilyen a kapcsolatunk. Sőt, ideges lesz, ha sírni lát. De akkor megnyugodtam, h ez azért van, mert férni, és nem azért, mert nem szeret. Mi 2 vagy 3 hetente találkozunk másfél éve. Én is sokat bőgök (néha tud róla, néha nem). Néha támadnak kételyeim, máskortelejsen sima az egész. Egy biztos, h nem könnyű... belátható időn belül nme is fog változni a helyzet. De nem hiszem, h föl fogom adni!
2007. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!