Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mik azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mik azok az egyértelmű jelek, amik kapcsolatfüggőségre utalnak?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 3. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. úgy hozzáállni a párkereséshez, hogy "mindegy, milyen, csak legyen valaki". De aki egy párkapcsolatból való kilépés után egyből keresni kezdi a következőt, és/vagy lenézi azokat, akik nem élnek párkapcsolatban, szintén ebbe a csoportba tartozik.
2015. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy pár nélkül félembernek és elveszettnek érzed magad, ezért görcsösen randizgatsz.
2015. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a majom effektus. Addig nem ereszti el a régit, míg nincs új.
2015. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Fene tudja. Én ezt is csak amolyan modern kori kitalációnak tartom. 40 éve mindig van az oldalamon valaki, (néha több is, mint illene) mégse hiszem, hogy függő lennék. Az ember alapvetően társas lény, innentől kezdve értelmetlen a függőség fogalma. Olyan, mintha folyadékfüggőséggel vádolnánk valakit, csak mert nem tud meglenni folyadék nélkül.
2015. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valaki társfüggő. Ezt csak az exem találta ki miután hiába várt arra, hogy majd én kilépek a kapcsolatból... Nem gondoltam, hogy 10 év és már mindenki ezzel a baromsággal jön!
2015. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!