Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány, aki amúgy hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány, aki amúgy hűséges típus (eddig) egyszer mégis megcsal, mennyi esély van rá, hogy ha visszafogadod, később is megtörténik? Vagy ha összejön azzal, akivel megcsalt, akkor hogy őt is ugyan úgy megcsalja majd?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha már egyszer megtette, máskor is megfogja. Ennyi. Nincs mentség.
2015. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi az a hülyeség, hogy hűséges típus volt "eddig"?

Esetleg nem jöttél rá, jól játszotta a szerepét vagy nem volt olyan pali, aki megfelelt volna neki.

2015. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez a megcsalás elég komplex dolog szerintem, vannak helyzetek amikor én egyáltalán nem találom vétségnek, vannak amikor igen. Szerintem attól függ milyen helyzetben csalt meg. De amúgy az elsőnek igaza van.
2015. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Sőt, ha visszafogadod, akkor talán még jobban megengedi magának a megcsalást. Hiszen látja, hogy úgyis visszamehet hozzád.
2015. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan meg van szerintetek, hogy valaki csalfa, de idővel megváltozik, úgymond eldönti, hogy ez nem élhető? Mondjuk ha férjhez megy.
2015. aug. 17. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezt nem lehet kategorikusan kijelenteni.

Én is csaltam meg a barátom, kiderült, megbocsátott. Elôtte hiába kértem 100x nem szakított idôt rám, utólag rájött, hogy ez nem úri szeszély, hanem komolyan gondolom.

Nem mondom, hogy jó ötlet volt megcsalni, nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de soha nem tenném meg se vele se mással.

De ehhez ô is kellett.

2015. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Olyan meg van szerintetek, hogy valaki csalfa, de idővel megváltozik, úgymond eldönti, hogy ez nem élhető?"


Igen, van ilyen.

Csak épp semmivel nem vagy előrébb, mert nem azért teszi, mert ő olyan lett, hanem, mert nem tudott másképp megélni.

Magyarul, ha lesz olyan helyzete, hogy meglépheti, meg is fogja.

2015. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Erre nem lehet kategorikusan igent vagy nemet mondani. A válasznak fontos eleme, hogy miért történt a megcsalás, alkalmi vagy hosszabb távú, beleszeretett e a harmadikba, vagy csak kéznél volt, meg egyáltalán, hol kezdődött az egész...

Vannak esetek, amikor megmagyarázható, még ha nem is helyeselhető a dolog.



Mondok példát. Nem működik a kapcsolat, de az egyik fél függő, nem látja, hogy nem működik, nem hajlandó elfogadni, a párja csak szenved, de nem tud/mer kilépni... ez esetben könnyedén jön egy harmadik a képbe, kész a megcsalás, és ez lehet elég löket ahhoz, hogy merjen szakítani az illető, és esetleg összejönni a harmadikkal. Mivel a harmadik más személyiség, mint az eredeti párja, így nem feltétlen alakul ki újra olyan szitu, hogy csalni kelljen, ergo továbbra is hűséges típus marad.

Persze, ha ugyanolyan lesz a szitu, akkor valószínűleg ugyanúgy nem lesz bátorsága magától lépni...


Vagy nem kap meg valamit otthon, hosszas szenvedés után máshol keresi, megbánja, békülés lesz. Ha változik az otthoni helyzet, nem lesz többet szüksége harmadikra. Ha nem... akkor simán esélyes, hogy később is máshol fogja keresni.


Szóval, ha visszafogadod, nagyban függ attól a dolog, hogy meg tudjátok-e beszélni a miérteket. Nem törvényszerű, hogy újra félrelépjen.

2015. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!