Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat nyáron haverjaival 1 hétre a Balcsihoz?

Figyelt kérdés
Én most ezen hezitálok..másfél éve együttvagyunk már,nem akarom eltiltani,mert attól csak elijesztem magamtól. De kicsit megriaszt,hogy csak fiúk mennek,és a többségüknek nincs is barátnőjük. Félek,hogy beleviszik valami rosszba. Ti elengednétek a párotokat ha hosszabb ideje együttlennétek? Gondoltam rá,hogy addig én is elmegyek a csajokkal valamerre több napra.
2010. márc. 9. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ahogy leírtad, úgy nem h csak fiukkal.
2010. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

sztem engedd el,ha szeret semmibe se tudják belevinni:)

én barátom is majd nyáron megy el 1 hétre:S igaz ő hívott magával,de különböző okok miatt nem tudok menni,de nem akarnám,hogy ha én nem akkor ő sem. megbízok benne[mondjuk egész héten azon fogok agyalni,h hátha épp most csal meg,de ez természetes]

2010. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem engedném el! Szerencsére nem is menne nélkülem sehova, hiszen örül hogy velem lehet! Bulizni meg úgy is tud, hogy én is ott vagyok! 1 éve vagyunk együtt, 24/L
2010. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én biztos h elengedném, mert neki is kell ritkán egy fiúsbuli,és ha szeret hidd el nem fog semmi megcsalni,vagy ez az egy hét jó próbaidőnek h viselitek ezt az időt mindketten

és az egy nagyon jó ötlet h te meg a csajokkkal mennél el pár napra,csak h neked se legyen uncsi otthon egyedül,és te is szórakozz,1 hét nemsok és ha a kapcsolat igazán jó,kibírja

:)

2010. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

előző vok

esetleg beszélj a haverjaival,add a tudtukra hogy neked nagyon fontos a barátod és nem szeretnéd ha megcsalna,szerintem megértőek lesznek és nem fogják mondogatni nekik,hogy na gyere szedjünk fel pár csajt..

2010. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
bocsi: - semmi
2010. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
bocs nem előző csak gyorsan irtak hanem a 2. válaszolo
2010. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg épp a pasi összetartás miatt ha történne is valami tuti nem tudnád meg mert a pasik nem árulják el egymást! Ha lenne ott egy csaj akit ismersz úgy jobb lenne!
2010. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem tilthatod meg neki. Nem tilthatod el egy ekkora bulitól. Megutálna... Ezt nem szó szerint értem, de Te is szívesen elmennél a bnőpiddel a Balatonra pár napra, nem? Te se csalnád meg, nem? Ha igazán szeretitek egymást, akkor nem lesz semmi gond. És engedd el, mert egy kis szabadság mindig kell, hogy legyen a pasiknak.:D
2010. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem megy semmilyen csaj,és nem akarok a nyakára akaszkodni,ha csak a fiúkkal megy.
2010. márc. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!