Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennétek párkapcsolatban szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek párkapcsolatban szex nélkül, ha minden más jól működik?

Figyelt kérdés

Megértjük egymást, imádunk együtt lenni, programokat kitalálni, stb.

A probléma csak annyi, hogy nekem nagyon fáj a szex, pedig már nem vagyok szűz.

Működhet így egy kapcsolat szerintetek?


2015. aug. 17. 21:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha más módon elégít ki, akkor is fáj? Nyalás, ujjazás? Ha rendszeres ki tudnánk elégíteni másképp egymást, akkor nem lenne gondom, ha amúgy minden klappol.
2015. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az a mondat kimaradt, hogy ezért el is megy a kedvem a szextől és nem szeretném csinálni..
2015. aug. 17. 21:11
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem lennék.
2015. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Talán ha neki is fák a szex.Nem,a testileg épp olyan fontos mint a közösen tervezet jövő.
2015. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nincs olyan probléma amit ne lehetne megoldani, csak akarni kell.... az a kérdés miért fáj? nem tud felizgatni rendesen, nem vagy elég nedves vagy mi a probléma? nem kívánod őt?
2015. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem egyeztek méretben, vagy nem tud teljesen felizgatni, azért fáj.

Ha a páromnak nem gond, én lennék szexmentes kapcsolatban. (N)

2015. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nincs valami gyulladásod? Voltál nőgyógyásznál? Mert attól is fájhat, és az kezelhető.
2015. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Egy darabig működhet, de nem a végtelenségig. Egészséges felnőtt embereknél fontos a testiség.


Nem gondolkodtál még rajta, hogy orvoshoz menni, mitől lehet? Rengeteg praktika van már manapság, síkosítóktól kezdve... ha tudod, mi a baj, tudsz rajta javítani. :) Ha pedig a fizikai része megvan, a vágyat már könnyebb újraéleszteni. Mert ez alapból öngerjesztő... fáj > stresszelsz > rágörcsölsz > még jobban fáj.


Illetve, ami még eszembe jutott, hogy nem írtál kort. Nem mindegy az sem, mikor veszítetted el. Nekem pl. az első kb. 3-4 hónap borzasztó volt, folyamatosan fájt, sokszor utána is alhasi fájdalmaim voltak, egyszerűen nem klappolt úgy a dolog, mint kellett volna. Utólag kiderült, hogy nem szakadt át teljesen a szűzhártya, az okozta a gondokat.

2015. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem, ez ugyanis nem párkapcsolat, hanem barátság. De még az sem... Volt olyan partnerem, akinek szexuális zavara volt, és hiába kértem, esze ágában nem volt rajta változtatni. Elvárta, hogy én mondjak le a kedvéért az igényeimről. Ez pedig elég önző hozzáállás. Szakítottam. Mostani páromnak is volt szexuális zavara, de ő KÖZÖS problémának tekintette, meg akarta oldani és sikerült is.
2015. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

#3

Gondoltuk.

Mi lenne egyesekkel fax nélkül...ajajjj.

2015. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!