Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a viselkedését....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a viselkedését. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma a barátom nagy nehezen elvitt a koncertre amire elszerettem volna menni. Azt gondoltam, h innentől minden simán fog menni. Elmentünk, de a koncert közepette már nyűgölődött, h: "Kezdek fáradni, de már kivárom a végéig!" (betegállományban van és a másfél hónappal ezelőtte műtétjére hivatkozott, h emiatt még fáradékony, ami hülyeség, mert ezelőtt is nem 1 helyen voltunk szórakozni). Persze hiába, h nem panaszkodott utánna, elég volt az a "Legyen már vége!" arckifejezése, ami nekem is rátett az egész estére és még én éreztem magamat rosszul, h rávettem, h mozduljunk ki. A ráadást már meg sem vártuk, mert én mondtam neki azt, h "Gyerünk, menjünk mert ez már nem lesz érdekes". Szívem szerint megvártam volna, de belegondoltam, h ha fáradt és így is elhozott, akkor legalább ezt feláldozhatom érte. A kocsihoz értünk és ahelyett, h már mehettünk volna még rágyújtott inkább. Majd beült a kocsiba és nagyot sóhajtott, h "Ahhh, végre ülök!", amire rákontráztam azzal, h "Ha nem cigiztél volna, akkor már előbb is elkezdhettél volna pihenni...". Nem vette a lapot. Az úton haza fele szinte csendben voltam, alig szólaltam meg. Nem azért mert hisztiztem és bunkózni akartam, hanem egyszerűen nem volt hangulatom beszélni. Elkezdte azt ecsetelni, h a szeptemberi államvizsgája után, h befognak rúgni a haverokkal. Megkérdeztem tőle, h : Akkor már nem leszel fáradékony? ő: addigra letelik a betegállományom.

Olyan érzésem van, mintha akkor nem lenne semmi baja ha neki is van kedve bulizni, de mikor nekem akkor jön a sok kifogás. 3 hónapja vagyunk együtt és ez volt az 1. olyan dolog, h én kértem meg, h menjünk el rá.

Én úgy érzem, h jogosan vagyok ezen elszomorodva, de mégis egyben lelkiismeretfurdalásom van és ezért nem mertem neki semmit sem szólni, h csalódtam az estében... :/ Mit tegyek?? Jobb ha elmondom inkább? Mégha esetleg nincs is igazam?


2015. aug. 29. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Előtted folyó kapcsolatairól mit tudsz, meddig tartottak? Az, hogy a haverjaival meg nem a te dolgaiddal tök jól elvan betegen is jelentheti azt, hogy kezd unni téged és a dolgaidat ezért csinálna mást ami nem feltétlen köthető hozzád.
2015. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez nem komoly viselkedés. ha elviszem a párom olyan helyre, amihez nincs kedvem, akkor sem rontom el az estét, a napot.


most komolyan 3 hónap után ha ilyen, mit vársz tőle 5 év múlva? és most sokkal könnyebb kidobni szerintem, mint évek múlva. de ha úgy gondolod, neked nem jár jobb, tartsd meg.

2015. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!