Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves pasik, összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves pasik, összejönnétek mellplasztikán átesett lánnyal?

Figyelt kérdés
Akkor sem, ha azért kellett plasztikázni, mert mellrákja volt, és el kellett távolítani a sajátját?

2015. aug. 31. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

hát maga a plasztikázás zavarna, de talán ilyen esetben a "pótlás" más tészta...nagyon sok dologtól függ, de ebben az esetben nem kizáró tényező...am meg nem kellene plasztikázott lány...de ami a legfontosabb most milyen a közérzete és a magáról alkotott képe...


22F

2015. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, nem is értem mi ez az undor a pasik részéről én még akkor is, ha csak hiúságból tette ami szép az szép, ha mű ha nem :D Sokan, ha lehetne megcsináltatnák a farkukat is utána meg adják a szentet, hogy nem szeretik a "mű" nőket :D 25/F
2015. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem tudom megérteni, ez néhány embernek miért kizáró ok.

Akkor sem lenne ellene kifogásom ha egyszerűen csak azért csináltatta volna meg , mert neki úgy jobban tetszene.

Világ életemben elálló füleim voltak, nagyon zavart, miután elkezdtem dolgozni volt pénzem, hogy megműttessem.

Nem azért mert bármi orvosi baj lett volna vele, hanem egyszerűen csak azért mert én így érzem jól magam.

Tehát a válasz egy határozott igen.

Aki meg ez miatt nem akarna téged párjának, arra azt tudom mondani, hogy nem veszítettél semmit.

26/F

2015. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Alapból utálom a hiú, plasztikázott macákat, szánalmasak. De a kérdésben említett eset egészen más... a rák nagyon komoly dolog és mint korrekciós műtétet, el tudnám fogadni természetesen.


24/F

2015. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem szívesen ismerkednék ilyen lánnyal is. De az ilyen lánynak már az kell 20-25cm legyen a farkam. Azt meg nem csinálják meg plasztikára. Az ilyen lányok már egy átlagos férfival nem állnak szóba.
2015. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Konkrét tapasztalatból írod #5 ?

Mert ennek megint erősen általánosítás szaga van.


Szerintem senkinek nincs köze ahhoz, hogy ki hogyan és kivel érzi jól magát.

2015. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6os igen konkrét tapasztalatból írtam.
2015. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak ha nem zavaróan mű.
2015. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5-ös, te elolvastad a kérdés alatti szöveget is??
2015. aug. 31. 15:26
 10/17 omba ***** válasza:

9-es, dehogy olvasta... vagy ha igen ne értette. :D


Én az első szexuális együttlétkor jöttem rá, hogy milyen kicsi is a melle, - a két kisebbik gyerekem anyjának.

Szóval, mikorra ez szóba jön, már nem annyira érdekes.

2015. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!