Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Talán a tudatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Talán a tudatalattimban vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt.

Én 20 éves vagyok, ő 24.


A barátomnak van egy nagyon jó barátja, akivel néhanapján összefutunk. Nagyon kedvelem őt, nagyon jól ellehet vele beszélgetni és már vagy 10-szer álmodtam vele, hogy csókolózunk vagy átölel. A barátom már mondta nekem, hogy szerinte nem barátként tekint rám, mert nagyon úgy nézvengem és beszél velem. Szerintem mindenkivel pedig, vagy nem tudom, de egyre többet akarok találkozni.

A barátomat nagyon szeretem, kiegészít engem, érzelmi támaszt nyújt, segít amiben tud, meghallgat, viszont vele annyira nem lehet eldumálgatni, olyan üres a párbeszéd, de amikor a haverjával beszélgetek, vele telt a beszélgetés, vicces, szórakoztató és kellemes. A srácnak elvileg valaki mas tetszik, azt mondta egy ismerősöm (vagyis mondott egy dolgot arról, aki tetszik neki, de nem mondanám, hogy párhuzamba lehetett volna hozni velem).


Nem tudom mi ez, de úgy érzem mindkettöjük fontos nekem, de a barátom sokkal jobban. Vajon mi van velem???

Mit tegyek???


Ne ítéljen el senki, biztos mással is megesett. Kérlej segítő válaszokat adjatok!

Köszi



2015. szept. 23. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én álmomban már olyannal is voltam intim viszonyban, akit egyáltalán nem kedvelek, semmilyen szinten nem vonz, mint férfi. Inkább valamilyen tulajdonsága jelenik meg ilyenkor a vonzalom tárgyaként, nem maga a személy.
2015. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beszélgetés az egyik legfontosabb alkotóeleme a párkapcsolatnak. Ha nem tölt fel téged, kevés is van belőle, pedig te igényelnéd, nem is szórakoztat, ezért másra vágysz, akkor nem vagy a helyeden a partnered mellett. Tudod, mit kell tenned...
2015. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el,de őszintének kell lenned magadhoz és most nem vagy az.Talán már megváltoztak az érzéseid és csak a megszokás beszél belőled.Gondolkozz el ezen.
2015. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!