Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a paromra vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A parom elutazott tegnap Szloveniaba, hogy ott talalkozzon egy baratjaval akit evek ota nem latott. Tegnap indulas elott meg hazahozott, ut kozben is felhivott meg en is Ot.


Megerkezett es meg egyszer felhivott este, hogy minden rendben de mennie kell mert ott a taxi.


Hozzatennem, hogy ez az ut jo kapcsolatok kialakitasara is jo lehetoseg mert amint a parom vegez, az a barat tudna neki segiteni elhelyezkedni (ugyanazon a teruleten dolgozik mar mint ahol a parom fog).


Aztan mondta, hogy lehet, hogy meg ir.


Ma delutan 16:30 korul keresett csak. Irta, hogy remelem jol vagyok. En kerdeztem, mi volt este, azt mondta teljesen orulet volt az egesz, mar nem csodalja, hogy mindig kerdeztem, milyen az X teruleten elhelyezkedok elete (konnyu a csajozas, sokan agyba bujnak veluk). Mondtam, hogy ne ijesztgessen, mondja el mi volt. Azt mondta, majd ha hazajon. Teljesen feszultte tett ezzel! Majd mondta, hogy ma elmennek Olaszorszagba. Kesobb hiv.


Rossz hangulatban valtunk el mert engem nagy bizonytalansagba kergetett (amugy tudom, hogy van egy eros flortolos alaptermeszete ami meg akkor is annak tunik, ha nem flortolni probal es hogy ne mondjatok azt, paranoias vagyok, adott a multban nagyon sok okot a feltekenykedesre- hazugsag, massal megivott valamit, stb.). O pedig haragszik, mert szerintem nincs okom idegesnek lenni.


Kint van kulfoldon, nem tudom mi tortent este, miert dorgolte az orrom ala, hogy milyen 'orult'az az elet es most kint van egy masik orszagba es nem is hivott. O forditott helyzetben nagyon feltekeny lenne.


Egyebkent mostanaban nagyon gondoskodo, ezt hozza kell tennem de ilyenkor azt erzem nem erti meg, hogy ha a multban eljatszotta a bizalmam akkor mindent meg kene tennie, hogy visszaszerezze es nem a percenkenti hivasokra gondolok, hanem mindjuk nap vegen hivjon fel, HA epp nem egy barban van a haverjaval...


2015. szept. 26. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszeru eldontendo kerdes. Megbizol benne vagy sem.

Amennyiben igen abban az esetben ezt a tulkomplikalast fejezd be. Ha nem akkor....akkor nem is tudom minek vagy vele igazabol.

2015. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én senkinek nem teszek ultimátumokat, ha nem tudok vele közös nevezőre vergődni, nem tetszik ahogy a dolgokat intézi akkor elköszönök.


Ha gondod van, elköszönsz tőle, ha nem, akkor meg csituba vagy a múltról.

2015. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linó03 ***** válasza:
Szerintem csak történt valami, ami meglepte, de ha megcsalt volna, azt nem dörgölte volna az orrod alá.
2015. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!