Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire épkézláb elképzelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mennyire épkézláb elképzelés összejönni egy NORMÁLIS, aranyos egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Persze még nem aktuális, egyetemista vagyok, de elgondolkodtam, hogy milyen lehet egy ilyen partner. Az nem zavarna, hogy más gyerekét nevelem (orvosnak készülök - ha sikerül elvégeznem! - így nyilván idegen emberekkel és gyerekeikkel is kell foglalkoznom), de nyilván vannak más nehézségek is, ezeket megosztanátok? Egyáltalán az ilyen nők mennyire nyitottak kapcsolatra?


(PUSZTÁN ELMÉLETI SZINTEN VAGYUNK!!!!)


2015. szept. 30. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megoldható szerintem, mert úgyis anyuka lenne többet a gyerekkel...
2015. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elég gyengus vagy. Kemény csávó szexel, Te meg neveled/eltartod az eredményt. Izé... Végül is nem rossz, csak szokj hozzá a szeretők szagához a hálószobában.
2015. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szeretők szaga??? :O Itt komolyan mindenki így el van tévedve és/vagy rossz kapcsolatban él? Lehet, hogy az a csávó elhagyta, a nő nem akarta elvetetni a gyereket, és újból megtalálta a szerelmet......
2015. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"szokj hozzá a szeretők szagához a hálószobában."


Volt barátnőm egyszer megcsalt, de ő bánta meg, nem én :D amúgy van abban valami, amit mondasz, de amit az utolsó ír, az tetszetősebb verzió.

2015. szept. 30. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyerekes nő vagyok és nem felelek meg az itt felsorolt sztereotípiáknak. Nem friss kapcsolatban jött a gyerek, hanem 6 év együttélés után, a házasságom mégis megromlott. Nem kellett soha eltartani, még a GYES mellett is dolgoztam, jelenleg is eltartom a gyermekem, plusz az apja is törődik vele (anyagilag is).


Van új párom. Nem pótapja a gyermekemnek, inkább "barátja". A gyerek már nem annyira kicsi, hogy napi 24 órában törődni kelljen vele, etetni, tisztába tenni, stb., ez egy gyerek életében azért elég rövid idő, szóval arra hivatkozni, hogy valaki nem akar pelenkázni meg éjszakázni, elég fura... mert a gyerekek nem maradnak örökre csecsemők, ezt azért illene tudni...


Hátrányai: egy gyerekes nőnek MINDIG a gyerek lesz az első, persze egy érett nő képes helyet teremteni az életében a partner számára is, de például ha a randin jön a telefon, hogy beteg a gyerek, akkor ott fog hagyni... megjegyzem, ez nem gyerekesnél is előfordulhat, például ha valaki munkamániás, vagy barátnőfüggő... csak akkor nem a gyerek az első az életében, hanem más.

Hátrány továbbá, hogy a gyerekes nő számára mindig fontos szempont lesz az is, hogy a gyerekével hogy jössz ki. Ha a gyerek elutasít, akkor megette a fene... viszont ha elfogad és megszeret, az még pluszt is jelent! (Nálunk szerencsére ez van: a gyermekem imádja az új párom, és ez csak erősíti a kapcsolatunkat.)

Előnye, hogy a gyerekes nők egy része már sokkal felelősségteljesebb, elfogadóbb, toleránsabb. Persze nem mindenki, általánosítani nem lehet... ahogy nincs olyan, hogy "a nők", olyan sincs, hogy "a gyerekes nők". Sokféle személyiségű anyuka létezik...


Viszont gondolj csak bele: aki gyermektelen nőt választ és vele alapít családot, az bizonyos mértékig zsákbamacskát vesz, hiszen nem tudhatja előre, hogy a nő hogyan fog majd viselkedni anyaként... hány férfi panaszkodik itt, hogy a felesége, miután meglett a gyerek, teljesen elhanyagolja, elutasítja a szexet, már nem nő, csak anya... ha gyerekes anyukával alakítasz kapcsolatot, akkor már eleve lesz tapasztalatod ezen a téren is.

2015. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

elméleti szintem nem gond

össze kell hangolni

szerintem egy anyuka örülne egy rendes normális pasinak aki elfogadja a gyerekét is


a nehézségek egyedik - nem lehet mindent leírni

de spec ott van az ha az apuka tényleg része az életüknek

ezt neked el kell fogadni

vagy ha az apuka pl akadályozó tényezőként van jelen az életében

Közös gyerek vállalása ..

lakhatási problémák - kinél minél hogyan

a szüleid elfogadják e h gyerekes anyával ..

stb...

2015. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!