Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozom még mindig az exemmel? F/20

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve szakítottunk a volt barátnőmmel, és utána pár hónapig nem is beszéltünk. De aztán egy suliba kerültünk és újra napi szintű kapcsolat alakult ki, nagyon jóban lettünk. Valahol a barátság és a járás között volt a dolog. De abban állapodtunk meg, hogy ha bármelyikünknek lesz új kapcsolata, akkor ennek vége. Én viszont most összejöttem egy másik lánnyal, amit közöltem is az exemmel, aki most kb utál és azt mondta, hogy soha nem akar látni.

Most viszont, hogy nem beszelünk meg semmi hiányzik, és tök szarul érzem magam. Szerintetek idővel kialakulhat ebből a dolog egy szimpla barátság?


2015. okt. 5. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem.


Nyilván azért találkoztatok eddig, mert akart valamit.

2015. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!