Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha csak félévente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak félévente találkozunk?

Figyelt kérdés

körülbelül félévente találkozunk, mert én Győri vagyok, ő pedig Németországban van kint:$ (de amúgy ő is Győri)

két hetet voltunk csak együtt, de nagyon beleszerettem, és azt hiszem ő is


mi lesz ennek a távkapcsolatnak a vége? meddig fogjuk bírni? remélem nem csal meg:(de bízok benne


vannak párak akik járnának velem, itt vannak a közelemben(tulajdonképpen egy településen lakunk) szóval akár válogathatnék is kedvemre, de nem teszem mert én egy távoli srácba zúgtam bele, fiatal avgyok még, talán élni kéne az életem, mert így elég magányosan érzem magam, de mégis a gondolat hogy majd találkozok vele felbuzdít mert mégis csak őt szeretem(msn+webcammal tartjuk a kapcsolatot)

amúgy nekem ő az igazi úgy érzem, csak félek ha ilyen sokáig szenvedek a hiánya miatt, és egyszer csak bejelentené hogy vége, akkor elpazaroltam egy csomó időt, és mégjobban magányossá válok ,nem? nem tudom mit tegyek:(

helyesen cselekszem?


bocsi a regényért


18/L ő 23


2010. márc. 16. 02:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Már most is az idődet pazarlod... Mi az, hogy ő az igazi? ? ? UGyan már, kis csacsi vagy te még, naiv és tapasztalatlan. De most szúrod el az életed, vársz valaki olyanra, aki nem a tiéd. Szenvedsz csak éveken keresztül, ami végül személyiségtorzuláshoz vezet. Neked kéne véget vetni ennek, még ha most nehéz is, de ne mondd nekem azt, hogy ez a szerelem neked több jót ad mint rosszat... Kikéred mások véleményét, de tudom felesleges minden betűm. Ha magadtól nem léptél akkor semmi sansza nincs annak, hogy egy idegen bár tapasztaltabb pasira hallgass. Elszállnak azok az éveid amikor élned kéne, amikor kitapasztalnod milyenek az emberi kapcsolatok. Tudod azt nem tanulhatod meg, hogy milyen párra van szükséged, de a kört leszűkitheted, mert megtanulod milyenre nincs. De honnan tudhatnád még te azt 18 évesen, hogy neked ő az igazi? Nem az megsúgom. A fantáziádban létezik egy pasi, és van egy pasi aki fél évente "felbuzdit", akire ráhúzod azt amit elképzeltél. Megnyugodhatsz a legtöbb nő ilyen, és nagy igazság az is, hogy : a te életed, ott b*szod el ahol akarod...
2010. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja... 30F vagyok...
2010. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha előrelátod a közös jövőtöket megéri - a teljesen kilátástalan - nem érdemes belemenni - ha azt hiszed ő az igazi? ülj le gondold át még1x :) Biztos hogy nem ő az egyetlen normális pasi a földön. Akármennyire is szereted ha vannak olyan dolgok ami miatt nem működne felesleges vele foglalkozni.. Lényegében ez részben tapasztalat - sokszor nem elég a szerelem ha van sok más ami miatt nem működhet

22F

2010. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legelső hozzászóló és a többiek is jókat artak.

Jelenleg egy álomképbe vagy szerelmes, amit te faragtál meg az elmúlt hónapokban. Az rendben van, hogy beszélgettek (msn, webcam), de nem ismered őt, hogy hogyan reagálna stresszhelyzetekben ill. mit adna, ha fizikailag is mellette lennél.

A puding próbája az evés. Utazz ki hozzá 2 hétre vagy ő jöjjön haza szabadságra ugyanennyi időre. Ezt töltsétek együtt és gyorsan kiderül, hogy mennyire tudtok együtt működni.

2010. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fingod sincs neked arról, milyen megtalálni az igazit. Az nem két hét alatt van meg, és nem érdemes félévente egyszer találkozni... Én is beleestem egy katalán lányba, mégis tudom, hogy mit kell tennem. Ennek nincs jövője ilyen fiatalon.
2010. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöma válaszokat
2010. márc. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!