Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hozzátok fordulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hozzátok fordulok elsőként! Megbántottam barátnőmet! Mi tévő legyek? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

14 hónapja vagyok/voltam együtt barátnőmmel(Nemtudom hogy együtt vagyunk-e) az úgy volt hogy én azt szerettem volna,ha szombaton több időt lett volna itt.de nem maradt mert tanulnia kell német érettségiére, én pedig beadtam a durcát és alig szóltam hozzá mikor itt volt. megbántam közben nagyon, mikor szállt fel buszra nagyon megöleltem,és mondtam hogy szeretem,ő is mondta és hogy este beszélünk msn-en, de miután hazaért minden megváltozott. nem jött msn-re se vasárnap, én kerestem őt,de nem értem el, írt 1 sms-t hogy nagyon megbántottam,most végzett tanulnivalójával,fáradt,haggyam a héten tanulni.

én hülye fejemmel írtam neki, próbáltam magyarázkodni.

légyegében ő nem tehetett arról h kevesebbet volt,mert azért tanult h szünetben többet lehessen velem, énmeg ahelyett h megbeszéltem volna vele a dolgokat,makacs módon adtam a sértődöttet.

Tegnap este beszéltünk msn-en, azt mondta nem haragszik,de kár próbálkoznom már. nagyon megbántottam.

türelmetlen voltam,azt kérte ne zaklassam, nem fogok írni péntekig neki semmit, hagy nyugodjon meg. pénteken eldől,hogy akar e velem erről személyen beszélni.

azt mondta nem szeret már,ez a 2nap megszüntette,De 2 nap alatt nem lehet elfelejteni a párunk iránt érzett 14 hónapot.

Az a baj,hogy szülei beszéltek belé valamit,ami miatt így döntött.De teljesen kész vagyok.minden percben rá gondolok

segítsetek tanácsokkal! köszi

ha kérdésetek van írjátok válaszolok rá majd!Kicsit pihenek!


20/F


2010. márc. 16. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért mondom, de vannak nálam is olyan dolgok, amik nem hogy 2 nap, de 2 perc alatt levágjáka biztosítékot és onnantól mehet a másik amerre lát, pl. a hisztire egyszerűen allergiás vagyok, nem tudom elviselni egy elméletben már felnőtt pasitól... Szóval van ilyen.

Barátnőd is jogosan akad ki, utólag már bánhatod az ilyet. Pár percig ez még elmegy poénnak, de azután már... Hát máskor majd gondolkozz előbb, most várj péntekig és hagyd a lányt lenyugodni, lehet kiheveri pár nap alatt, (főleg ha tanulnia kell, persze hogy mindentől a plafonon van...), ha nem, hát így jártál barátom...

2010. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Sztem túl ideges, stresszes a tanulás miatt! Biztos nem haragszik rád komolyan:) Már én is csináltam ilyet a barátommal, aztán nem is gondoltam komolyan.:) Figyelj, sztem mindenképp menj át hozzá:) Vigyél neki virágot és mondd meg hogy nagyon szereted, nem tudsz nélküle élni, és nagyon sajnálod a történteket. Ígérd meg hogy soha többet nem fordul elő ilyen:) Sztem meg fog bocsátani ha ezt megcsiálod. Ha esetleg nem náluk akarod, hívd el valahova sétálni és megbeszélhetitek:) De ne halogasd, mert akkor sztem a helyzet csak romlani fog. Hiába mondja hogy ne zaklasd de sztem csak próbára akar tenni hogy mennyire szereted stb.. Hidd el:) Sok sikert! 19L
2010. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Második,

a történethez hozzá tartozik az is,hogy anyám nagyon látta hogy szenvedek folyamatosan, így fogta telefont hogy felhívja a lányt,de nem vette fel,hanem az anyja,és még anyámat osztotta le,hogy mi jogon nevelné az ő lányát, anyám csak azt akarta mondani neki,hogy teljesen jogosan haragszik rám,és h nyugodjunk meg és beszéljük meg.De az anyja rácsapta a telefont utána anyámra.

Anyám totál ki van. Türelmetlen voltam nagyon,tegnap írtam neki lehet az is baj volt már tegnap este, mindenféleképpen várok péntek estig,hátha lenyugszik, és látja hogy tényleg képes vagyok türelmesen hozzáálni.

Ő érettségire készül,én pedig felvételi vizságra Rendőrségre,nagy a nyomás, lehet érthető h kiakadtunk mindketten. lehetőséget adott rá,azt írta hagyjam békén,meggondolja h akar e látni.

ha nem akkor mit tegyek még 1 hét vagy ne erőlködjek,bármennyire fáj próbáljak mást keresni?

ha találkozunk 1 gyönyörű rózsát viszek + 1 bocsánat kérő képeslapot.

2010. márc. 16. 12:51
 4/12 A kérdező kommentje:

szülei befolyása miatt változott meg a hétvégén.

1 szülő szerintem soha nem befolyásolhatja a gyereke párkapcsolatát. 2nap alatt rengetegszer kértem bocsánatot, tegnap azt mondta nem haragszik,de próbálkozni lehet,de felesleges már. nem adom fel. nagy terveim voltak Vele :(

2010. márc. 16. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kissé meggondolatlan voltál, de azért ez már túlzás. Ha két ember szereti egymást kiállnak egymásért jóban-rosszban.Bocsi, de szerintem ez a lány nem szeret téged. Ez egy jó ürügy volt, hogy lekoptasson. Az én párom is sértődékeny, előfordul,hogy napokig nem beszélünk, aztán csak egy apró érintés és...huh... Már csak nevetünk az egészen. Várj még néhány napot, de szerintem ne fűzz sok reményt ehhez a lányhoz. Ilyen butaságon így kiakadni. 26N
2010. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de amit csináltál, az nettó hiszti. lányoktól sem szép, de egy fiútól én nem tolerálnám semmilyen szinten, ehhez nem kell különösebb szülői ráhatás. ja, a szerelem meg olyan dolog, hogy tud 1 mp alatt kialakulni, és ugyanannyi idő alatt elmúlni is.


ha beszéltek, próbáld meg elmondani neki, hogy bánod, és többet nem fogsz hisztizni, mint 1 fürdős lotyó :) és úgy mondd, hogy elhiggye :)


ha meg mégse tud ezen túllépni, akkor ez van. majd lesz jobb is :) nem a feleséged hagyott el 3 ordító gyerekkel és 10 milliós adóssággal, hanem összevesztél a barátnőddel :) túléled :) legközelebb meg okosabb leszel, tanulsz belőle.

2010. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szeret,szerintem egy olyan lány aki nem szeret,nem fogja le*** csak úgy a pasiját olyankor mikor nincs kedve a másikhoz.

Igen, igaz hogy túlzás amit csináltam.

Hisztis voltam,nem vettem észre, pedig húgom hisztis állandóan mondom is neki. de ez nemlényeg.

anyám mondta ebédnél,hogy rakjam félre sérelmeim,mert bántja nagyon a lányt,de nem hallgattam rá.

Tegnap azt mondta nem ad eséjt mert szerinte nem változom meg,de tévedél, képes lennék bármit kiállni,még azt is hogy lemondok arról ami a férfinak a legfontosabb!Csak 1 esélyt kérek rá,hogy bizonyítsak.

meg kell hódítanom újra, húga úgy nyilatkozott valamikor, hogy "Ági, ez volt a legjobb döntés amit valaha hoztál,hogy összejöttél vele"

mára végeztem felvételire felkészüléssel,végigmentem mind a 400kérdésen 2nap alatt,de mára már sok volt,nem bírtam figyelni.így elég mára

msn-en leszek délutánonként, várom a segítőkész tanácsadókat,lelki társnak:$


msn: v__laci07@hotmail.com


csak hogy tudjak valakivel beszélni, véletlen se küldjek neki üzenetet,mert azzal megszegem a ne zavarj utasítást.

2010. márc. 16. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egyszer én is besokalltam a barátomra. De neki ebben jó 1 év "munkája" volt. És pont, amikor besokalltam, nem is tehetett az egészről. Akkor annyira megalázott, pontosabban a helyzet alázott meg, de miatta mások előtt, hogy akkor végigbőgtem egy éjszakát. Utána 3 napig nem beszéltünk. Akkor ő maga ajánlotta fel, hogy elmegy. Ezt egyébként Neked is tudom ajánlani. Mondd meg neki, hogy mivel látod rajta, hogy nem jó neki veled, ezért elengeded. Ennél jobbat akkor se tehetett volna a párom, ha térdenállva csúszkál. Rögtön halálra rémültem, hogy elveszítem örökre. Kibékültünk.

De meg kell mondanom, amikor egész este sírtam, akaratomon kívül lezártam magamban ezt a szerelmet. Onnan tudom, hogy kis idő múlva beleszerettem másba.

Nem lett semmi belőle, mert én nagyon szeretem a páromat, de okozott már néhány álmatlan éjszakát nekem az új vonzalom. És én soha nem tudtam egyszerre több férfihez vonzódni, és ezért gondolom, hogy hiába minden, ahogy az egyik hozzászóló mondta, a szerelem egy pillanat alatt el tud múlni.

2010. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

egyelten lehetséges megoldás a hétvégi személyes megbeszélés,ahol nincs zavaró tényező,csak 2 személy én és Ő. időt kell adnom magamnak is és neki is. még soha nem vesztünk össze így,hogy válságba kerüljünk, még soha nem könyörögtem neki 1 esélyért. és azt szokták mondani,hogy egy esélyt mindenki megérdemel.

ha kapok egy lehetőséget,hogy bizonyítsak,ha bele rokkanok is,de kiállom majd.

2 napja nyugtalanul alszom, nyugtatóval is nehezen megy, ez van érzékeny vagyok.

megbántani valakit nagyon könnyű, belátni hogy hibáztunk rettentően nehéz,és megbocsájtani a legnehezebb.

Lányok/Nők/hölgyek , várlak msn-en még titeket,hogy legyen kivel beszélnem még!

köszönöm: v__laci07@hotmail.com

2010. márc. 16. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, egy-két durcás délután miatt nem döntenek így a lányok, ha szeretnek. Valószínűleg érlelődött benne a szakítás, de kellett egy jó indok és ez a hiszti épp jó volt erre.

Hagyd őt békén egy kicsit és ne hisztizz itt nekünk. Mi az, hogy nem bírsz ki nélküle pár napot?

Légy már egy kicsit férfi!

Ha egy kis pihenő után megkeresed, és pozitívan áll hozzád, akkor van esélyed folytatni/újrakezdeni. Ha nem akar semmit, akkor valászínűleg vége a történetnek és nem csak a 2 hisztis nap okozta ezt, hanem nyomósabb oka is van, amiről itt esetleg nem esett szó.

2010. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!