Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon hanyagol. Mikor mondom neki h bánt annyit mond hogy ne hisztizzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom el veszíteni öt de nagyon szenvedek ettől. Így is csak hétvégente tudunk találkozni és nekem hiányzik hogy hétköznap is kommunikáljunk normálisan online ne csak pár szót... Szerinte nem hanyagol, csak én hisztizek és különben is ő fáradt... Mit tegyek? Nagyon szeretem..
2015. okt. 19. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet nem szeret facebookon írogatni

én se. ezért van olyan csomagunk,hogy ingyen telefonálunk.vagy gondolom ott az okostelefon a zsebetekbe,lehet skypeolni is.

2015. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt se hisztizz ha neki se hiztizhetsz.
2015. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress olyan pasit, aki kielégíti az igényeidet, ő nem fog megváltozni.


Hány évesek vagytok és mióta jártok egyébként? Mert ez tényleg járás vagy csak járás álca altt szexpartnernek tart esetleg?

2015. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Keress olyat, aki foglalkozik veled. Nincs neked erre az alakra szükséged. Igazi f-sznak tűnik. Az meg, hogy szereted nem jelenti azt, hogy hozzád is való. Tiszteld magad annyira, hogy felismerd, ki nem való az életedbe.
2015. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!