Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még és féltékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még és féltékeny, vagy csak a hiúságát bántja?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel fél éve szakítottunk, 1,5 év után. Nekem van 1 hónapja barátnőm, neki 4 hónapja pasija, néha beszélgetünk telefonon, épp tegnap dumáltunk, és szóba hoztam hogy van barátnőm egy hónapja (eddig nem tudott róla), majd erre ő hirtelen kitört, elkezdett kérdezgetni a barátnőmről, hány éves, hogy néz ki, lefeküdtünk-e már. Én nem tudtam mire vélni ezeket a kérdéseket, annyit mondtam neki hogy semmi köze hozzá, erre ő mondta hogy sosem lesz olyan jó csajom mint ő volt, és hogy biztos valami jött ment csajjal jöttem össze. Lecsaptam a telefont, szinte csak a francba nem küldtem el. Kérdezem én, ha van pasija, akit állítólag szeret, akkor miért érdekli az én barátnőm? és miért kérdezget ilyesmit? szinte kikelt magából, már csak azt nem mondta hogy milyen dolog az, hogy nekem van barátnőm. én 26F ő 22L
2010. márc. 19. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny.
2010. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik így,mert gyerekes,és nem bírja elviselni,hogy más is boldog lehet Rajta kívül.Szakíts meg Vele minden kapcsolatot,akkor majd nem tud hisztizni!
2010. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog az embernek feldolgozni, hogy utána is van élet. Hogy más is lehet ugyanolyan jó (vagy jobb), mint ő. Ez bántja. Szerintem. Bár lehet, hogy a mostani barátja csak "sebtapasz", hogy téged felejtsen...
2010. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!