Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve együtt vagyok barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve együtt vagyok barátnőmmel fél éve veszekszünk feszt. Mert állandóan hiztizik Mikor itthon van alig várom hogy elmenyen, mikor nincs itthon hiányzik. Nem tudom én magam se hogy szeretem e vagy nem?

Figyelt kérdés
Sőt azt se tudom kényszerből van-e velem mert az anyja meghalt az apja meg egy alkoholista.Én nállam meg az a helyzet a mellett hogy hiányzik is félek hogy egyedül maradok. Mikor itthon van aligvárom mikor sokat hiztizik várom hogy elmenjen dolgozni. De mikor meg nincs itthon hiányzik. Zavartak az érzéseim. Tanácsot kérek vagy megoldás. Kérlek segítsetek. :'(

2015. nov. 23. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Vergődik hiztizik mosni kell rám meg főzni.Olyan idegbeteg fejeket vág úgyérzem sokszor csak kényszerből csinálja ezt és rosszul esik.Beszólogat nekem.Veszekszünk feszt. ő 27 éves én meg 24 Unalmas a szex vele.

Valamikor azt kívánom meg mondanám neki hogy takarogyon mikor hiztizik tör zúzz csapkod.De uttána tudnám hiányozni fog. Nem tudom mitérzek iránta komolyan ? :(

2015. nov. 23. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt szeretnéd,hogy veled legyen,de ne hisztizzen.Ha az első 3 és fél évben nem csinálta akkor rá kell jönnöd,hogy mi változott meg nála.

Ha mindig hisztis volt akkor szakítanod kéne,mert nem jó,hogy csak azért vagy vele mert félsz a magánytól.

2015. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért hisztizik? Ő csinálja az egész háztartást? Osszátok be, minimum fele-fele arányban csináljátok. Te dolgozol? Ezt nem említetted, csak azt, hogy ő igen. Ha ő dolgozik, te nem, akkor miért nem te csinálod a háztartást?


Nyilván oka van, hogy hisztizik, és nem eltűrni kell, hanem megbeszélni.

2015. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-asnak,magadról nem írtál,hogy te milyen részt vállalsz a közösből.
2015. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerű: üljetek le és beszéljétek meg. Mondjátok el mindketten, hogy mi a problémátok és találjatok valami megoldást vagy kompromisszumot. Ha pedig nem sikerül, akkor vagy szokd meg, vagy szakítsatok.
2015. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

ha te semmit nem vagy képes megcsinálni, és neki kell állandóan mosnia meg főznie rád úgy, hogy még dolgozik is, akkor meg tudom érteni..


mondjuk az látszik, hogy nem vagytok túl értelmes emberek, de attól még megpróbálhatnátok leülni megbeszélni a problémákat.

2015. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!