Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom semelyikojuket elvesziteni. Mit tegyek kerlek normalis valaszokat, nincs kedvem hulyesegekhez rossz kedvembe vagyok, elnezest az irashibakert de siettem vele, es lehet erthetetlen, szoval mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nos nekem az lenne a nagy problemam van egy baratom fel eve vele vagyok nagyon szoros lett a kapcsolatunk minden nap vele vagyok suliba, hetvegen...

Van egy nagyon jo baratnom 2eve ismerkedtunk meg ah egyetlen baratnom es mostanaba a baratom miatt alig vagyunk egyutt mar szinte soha. Hogy mi ennek az oka? En szivesen lennek vele viszont a baratom nagyon ragaszkodik hozzam en is hozza nagyon szeretem ne ertsen ferre de azert lennek a baratnommel is. Mindig ezen veszekszek a baratommal ha elmennek a baratnommel o megharagudna es itt hagyna lehet. Viszon a baratnom is megharagudott mar joba vagyok vele de eleg rossz a helyzet. Szoval szombatra terveztunk meg multheten bolingozast es a baratom bele egyezett h mind egyutt menjunk (baratnommel es a pasijaval ok nem annyira ragaszkodnak egymashoz) de most nem akar, veszekszunk ezen mert lesz a falujaba mikulas unnepseg es o most kitalalta hogy nem jon. A lenyeg nem akarom cserben hagyni a baratnom mert akkor tuti hogy elveszitem, viszon a baratom lehet szakit velem. Mindekettojuket megszeretnem tartani. Mit tegyek? Vki volt mar ilyen helyzetben?


2015. nov. 30. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Se barátot se barátnõt nem jól választottál. Egy igazi barátnõt nem veszítessz el ilyen apróság miatt és ha a pasid szeretne úgy igazán hagyna egy kis szabadgágot neked.

Én megpróbálnék beszélni a párom fejével de ha nem javul a helyzet akkor nyugodtan pukkadjon meg.

2015. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat nagyon szeret engem. A baratnom viszont nem annyira ertem egy baratno nem csak akkor baratno ha ketten megyunk el valahova miert ne lenne ugy is jo h egyutt mind? Jo a abratomnak sincs igaza mert megerthetne de o viszont azert gondolja igy mert neki a baratai megertik h szeret es csak velem van. Nem tudom mit tegyek hiaba beszelek semmit nem er nagyon:(
2015. nov. 30. 20:31
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
79%

A baràtod azért szakìt veled,mert van egy baràtnőd?

Rendes érzelmi zsarolàs. Tudod ki hagynà, hogy ìgy ràtelepedjen valaki. Kullancs. Öcsém,mint az oviban. Ha a Jòzsival jàtszol,akkor Kati haragszik meg,ha Katival,akkor a Jòzsi nem àll veled szòba.

Jajjjjj.

2015. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

A pasid birtokolni akar téged. Hosszú távon nekem sem tetszene, ha a barátnőm azért nem találkozna velem, mert fél a pasija "bosszújától". Magyarázd el a pasidnak, hogy attól, hogy ti együtt jártok, még nem fogod eldobni magadtól a barátaidat, mert az élet normál esetben nem így működik. Egy kapcsolatban mindkét félnek kell személyes tér, amikor nem egymással foglalkoznak, hanem vagy a barátaikkal vannak, vagy saját magukban, máskülönben egymás fejére nőnek, aminek sosincs jó vége.

Ha hagyod magad, hogy a pasid továbbra is zsaroljon, még jobban el fog durvulni a helyzet részéről, mert azt látja, hogy bármit megtehet veled, úgyse mered azt az utat járni, ami neked jó lenne. Befolyásol, ahogy tud. A helyedben a sarkamra állnék és közölném, hogy ez mától másképpen fog működni, 1-2 napba nem hal bele, amit nélküle töltök. Ha vannak neki is barátai, akkor találkozzon ő is velük, vagy foglalja el magát, és meg van oldva a dolog.

2015. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!