Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ki, mit gondol erről? 1 éve vagyunk együtt a párommal! Neki is és nekem is van az előző kapcsolatunkból gyerek! Az ő kislánya 10 éves, az én kisfiam 5.

Figyelt kérdés
A párommal nagyon jól kijönnek,sokat játszanak! Viszont én nem tudok közel kerülni a párom kislányához,mert a párom nem csinál soha közös programot!kéthetente egy hétvégét van vele és azt mondja,hogy ezt az időt szeretné csak vele, kettesben tölteni, én teljesen kirekesztettnek érzem magam!ezeken a hétvégéken mi nem is találkozunk!Az elején elfogadtam ezt, de már úgy érzem kezdem feladni! Mit tennétek a helyemben?
2015. dec. 5. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiaddal hogy van a láthatás?

Ha ellentétesen, akkor csináljatok a másik hétvégére programot.

Esetleg kérd meg, hogy minden harmadik láthatásra csináljátok valamit közösen pár órát.

2015. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

pl ezt így elmondanám neki

hátha szóból ért,mert nem egy marslakó:DDD

2015. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel az ő kislányát nem közösen nevelitek, hagyd meg nekik a közös programot, később ez alakulhat, de ne karaj erőszakkal közel kerülni a gyerekhez, nem biztos, hogy jól sülne el. Örülj neki, hogy a te kisfiaddal jó a kapcsolata. :)
2015. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ne akarj* jav
2015. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már többször próbáltam vele beszélni erről,de mindig ugyanazt a választ kapom! A kislány amúgy nagyon aranyos és barátságos velem, de az 1 év alatt talán,ha 5 alkalom volt,amikor találkoztunk!

Én is említettem a páromnak,hogy legalább néha legyen közös délután,csak pár óra! De ebbe sem megy bele:-(

2015. dec. 5. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
és a két gyerek hogy jön ki?? Mert ha kislány olyan gondoskodó tipus lehet jól kijönne a kisfiaddal mégiscsak fél testvérben az erö
2016. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!