Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. De mindenki mondja rá, h milyen szar pasi meg minden. De ez annyira furcsa, mert én meg jó pasinak látom. Amikor nem voltam belé szerelmes, akkor én is csúnyának láttam. Ez hogy van?

Figyelt kérdés
Akibe szerelmesek vagyunk azt akármilyen csúnya is szépnek látjuk? : D
2010. márc. 22. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így ahogy mondod, velem tökre ugyanez történt. Ha most visszagondolok, rosszul vagyok magamtól, hogy annak idején mennyire bele voltam esve. L
2010. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú, csak ne kéne látnom időnként sem a fotóját az iwiwen. Tisztára abban a hitben voltam, hogy gyönyörű, pedig a popsiján kivül semmi szép nem volt benne. Ezt hivják lila ködnek :)))) 30F
2010. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pontosan erről szól a mondás, hogy: "a szerelem vak".

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, mert ha te szerelmes vagy bele, akkor miért számítana, hogy másoknak tetszik-e vagy sem?!

Különben is a szépség belülről fakad... Milyen igazak ezek a mondások :).

2010. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, egy régi exem - mostmár tudom marha ronda - én akkor viszont helyesnek találtam. 23/L
2010. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Megőrültél? Ha másnak nem jön be, akkor neked sem és kész.

Halgass mindíg másokra.

2010. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de am engem nem érdekelnek mások...szóval nem azért írtam, h mások csúnyának tartják, mert ez engem érdekel....
2010. márc. 22. 15:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer neked tetszik, akkor ne a barátnőid mondják már meg. Szerintem neked se szimpatikus minden pasija a barátnőidnek.
2010. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis mit eszel rajta akkor? -:)
2010. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szépség belülről fakad. Mi, fiúk, csak a forrást szeretnénk elérni...
2010. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az a lényeg hogy neked tetszik, annak meg csak örülhetsz ha másnak nem, mert legalább nem fogják lenyúlni tőled :)
2010. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!