Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan nőről, aki 18 évesen egy 12 éves fiú szüzességét vette el?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a nő,ne küldjetek privátot.

2015. dec. 14. 23:18
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

#38-as osztod itt az észt! Merte nagyon felnőtt vagy. Van egy véleményed. Kiváncsi vagyok mennyi lehetsz ekkora bölcsességgel. Az 50 éves agg a 18 gyerek neked. Mondtál egy jó nagy általánositást. Lehet a tv. szar szerintetek. Nem rájuk kellett volna szavaznod akik ezt kitalálták.

És lehet hiba 12 évesen szexelni, de ezt az álszent képmutato dumát amit nyomtok sok helyüt a kérdésekben a szexuális életről. A 18 éves fiatal felnőtt!

Tetszik vagy nem! A XXI. sz-ot irjuk a világ meg halad

Nem mindenki! De a nagytöbbség elöbb érik! Ha a guta megüt benneteket akkor is.

És amiket itt olvasgatok a gyikon, pont tőletek lesznek a fiatalok (gyerekek) ilyenek!

2015. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
84%
41. Remélem lekúrják majd a 12 éves lányodat, egy felnőttkorú, remélem akkor is ekkora pofád lesz! :D
2015. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj #42? Ma nem volt kezelés?
2015. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
75%

41!


Hát tőled biztosan idősebb vagyok.... :D Tökéletesen hozod a mai agyhalott fiatalság szintjét. Amúgy meg mi az, hogy álszent duma? Ha álszent lennék, én is kufircoltam volna már 13 évesen, de azért osztanám az észt... Ellenben ez nem igaz, tehát az álszent jelző sem állja meg a helyét. Ugyanakkor abban is biztos vagyok, ha majd neked lesz 12 éves gyereked...és megtudod, hogy vígan töcskölget..mert ugye halad a világ....egészen mást fogsz mondani akkor, mint most. ;)

2015. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolom, hogy nem normális, egy 12 éves még nagyon gyerek, akármit is gondol magáról, és komolyan aggasztana, ha szexuálisan vonzana egy felnőttet egy ilyen idős gyerek. De fordított esetben is ilyen a véleményem, ha 18 éves fiúk próbálkoznak 12 évesekkel. És ez nem álszenteskedés, mert ebben a korban 1-2 év is rengeteget számít.
2015. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
22%

Hát szegény #44 te leragadtál egy ponton.

"... És lehet hiba 12 évesen szexelni..." irtam.

Én nagyon sajnálom, hogy leáltalánositasz minden fiatalt.

Mert a többit már nem egy 12 évesről irom, hanem idősebb -ha tetszik- gyerekekről.

Te nagyon öreg!

"... agyhalott fiatalság ..."

Néha le kellene ereszkedned közéjük, nem csak az itteni kérdésekből kiindulni.

Meglepödnél mennyi értelmes van közöttük! 14 van aki 15, 16. Ki mikor jut el arra a szintre hogy tudja mit csinál és nem fog itt hülyeségeket kérdezni.

Lehetnek különböző okai, hogy számodra ezek elfogadhatatlanok.

Akár bigott vallási, vagy környezeti, vagy prüd nevelés miatt.

Az meg az én véleményem, hogy nem egy évszámot kell nézni, hanem az adott személyt. Annak testi, agyi, lelki fejlettségét.

Ismerek olyan lányt aki 14 évesen -na jo meég nem volt 15- kezdte.

Meglepődnél -bár ezzel a mentalitással kétlem- ha beszélgetnél vele.

Félre ne érts! Nem meggyőzni akarlak! Lehetetlenre nem vállalkozok amugy sem.

Sok mindenröl más a véleményem. Nem a számok büvöletében élek.

Ha értelmes kérdést kapok segitek, nem fogok olyanokat irni, hogy "aludjál már!", "neked még tanulnod kellene!" , stb.

Hát, hogy biztosan öregebb vagy e nálam?

Te is éltél már akkor amikor megölték J.F.K-t?

2015. dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!