Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már érzelmileg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már érzelmileg olyan stabil, biztos, vagy nyugodt a másik iránt illetve miatt? Hogy.

Figyelt kérdés
az igazinak vélt személlyel baráti viszonyban voltatok vagy vagytok,mégsem érdekelt 1etlen ember sem rajta kívül,nem tudta senki felkelteni az érdeklődésedet. csak ő miatta.Persze nem ugy kel érteni hogy rágódsz az ügyön,hanem beletörődtél,az élet megy tovább, és úgymond a lelked nyugovóra tért benne. Nem tudom érthető e?
2010. márc. 24. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hat nem nagyon ertheto, most baratsag vagy parkapcsolat?
2010. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
barátság a jelenlegi helyzet fizikailag. De lelkileg nem igazán.
2010. márc. 24. 13:00
 3/16 anonim ***** válasza:

Noss!


Igen. Már előfordult , csak nekem épp fordítva. Reménykedtem abba, hogy az a lány akivel barátságban voltam. vagyok, iránta nem fogok semmi komolyat érezni barátságon kívül, de nem így lett, idővel rájöttem, hogy nagyon megkedveltem és túl közel került hozzám. És amikor megpróbáltam úgymond más lány után nézni, azaz megpróbáltam mást szeretni, rájöttem, hogy az amit én barátságnak véltem az sokkal több a baráti barátnőm iránt, és lehet, hogy vele nem volt semmi komoly együtt létünk attól még túlontúl megszerettem, és nem voltam képes úgy szeretni más lányt ahogy őt.


Azaz: későn jöttél rá, hogy az igazi mindig is ott volt a szemed előtt , akivel minden percedet szívesen együtt töltötted, mert nem voltak gátlásaitok egymás előtt, nem kellett szégyenkeznetek egymás előtt, nem kellett megjátszanotok magatokat, szinte olyanok voltatok mint 2 testvér, de valahol mégis más volt. Mert belülről valahol azt érezted, hogy talán ő az akivel lekötnéd az életedet, de ezt nem merted bevallani saját magadnak sem. És amikor lehetőség került arra, hogy más pasival is összejöhetnél akkor döbbentél rá, hogy valamiért nagyon hiányzik az a barátod, de nem tudtad hogy miért is.


Nem tudom, nagyjábol jól mondom?

2010. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyjábol jol mondod és köszi :)
2010. márc. 24. 14:11
 5/16 anonim ***** válasza:

13:37-es vok:


Noss!


akkor szerintem ha van rá kicsi esélyed is hogy ti összejöjjetek, és 1 pár legyetek, akkor ne halaszd el a lehetőséget, és beszélj bele.

2010. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ez vili.csak netom mikor lesz ujra köztünk vami mert már másik pasija van.szoval most ülhetek a fenekemen. és élek tovább.
2010. márc. 24. 15:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Noss!


És mióta van neki új pasija? Ha csak 2-3 hete akkor még nincs veszve minden. Attól , hogy pasija van attól még nem biztos, hogy ő nem gondol rád, Mivel nem tisztáztátok egymás előtt az érzéseiteket amit egymás iránt éreztek ezért úgy gondolhatta, hogy barátságnál több nem lesz köztetek. És ezért kereshetett mást.

szóval ha van is pasija attól még meg lehet kérdezni. Lehet, hogy várhatsz rá 2-3 évig is ha hagyod. Szóval ne halaszd el a lehetőséget. Vagy megkapod ezt a lányt akit szeretsz vagy nem. De ha nem deríted ki akkor sosem fogod megtudni.

2010. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még annyi, az nem jelent semmit ha egy lányról azt hallod, vagy tudod, hogy pasija van. Nem tudhatod , hogy valójában miért van vele egyáltalán, vajon szereti , vagy csak mert nincs jobb és nem szeret egyedül lenni, vagy csak azért mert hiányzik neki a szex. Szóval egyáltalán nem tuti , hogy boldog és szerelmes az a lány akinek pasija van.
2010. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2hete
2010. márc. 24. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vok.: na akkor pedig hajrá ha csak 2 hete.......... Ne hagyd elveszni azt ami a boldogságot jelentheti számodra, szerintem az esélyed olyan 80% úgyhogy mozdulj rá a témára és ne a szomorú zenéket hallgasd otthon egymagadban és azon gondolkodsz közben h mi lett volna ha megkérdezem vagy beszélek vele.....Ha megpróbálod akkor 80% esélyed van ha otthon morzsolod az újaidat akkor az esélyed, hogy a tied legyen 0%
2010. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!