Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a 29 éves barátom nem hajlandó elköltözni a szüleitől?

Figyelt kérdés
Az egy dolog hogy összeköltözni nem akar velem, de a lehető legtöbb időt tölti otthon, mert ott mosnak, vasalnak és főznek rá, ki van szolgálva és nem kell csinálnia semmit, plusz még anyagilag is jobban jár.
2016. jan. 3. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, rúgd ki.
2016. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Addig jó, míg nem akar veled összeköltözni, mert akkor tőled várná el, hogy kiszolgáld.
2016. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Még is mit tegyél? Írj neki kérvényt, sőt ha jobb egy buli keretében kérd már meg Őfelségét hogy költözzön el otthonról.:D

De viccet félretéve, ha nem hajlandó akkor hagyd. De azt is vedd számításba hogy ha együtt maradtok sem lesz másként. Én a helyedben meggondolnám hogy rá pazaroljam az időt vagy keressek egy talpraesett férfit és azzal tervezzem a jövőt. Sőt a családalapítást is.

2016. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha neked jó, hogy egy önállótlan gyerekkel jársz, akiben semmi késztetés nincs arra, hogy veled közös jövőt tervezzen, akkor ne csinálj semmit. Ha viszont szeretnél egy férfit magad mellé, aki el tudja látni saját magát és törekszik az önálló életre, valamint szeretne veled élni a jövőben, akkor vagy állítsd döntés elé, vagy csak simán dobd ki.
2016. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2016. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3 éve
2016. jan. 3. 14:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert kívánok, én öt évig vártam rá, hogy a párom kimoccanjon Anyuci mellől. Nem tette, én meg nem voltam hajlandó tovább várni.

Már sokkal hamarabb meg kellett volna tennem ezt, szerintem nem érdemes tovább húznod neked sem, de ez csak az én véleményem, viszont a te életed!

2016. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy, max 2 évig elfogadható, hogy nem akar elköltözni, mert együtt olcsóbb veled meg még nem mer tervezni. De legkésőbb 2 év után nincs több elfogadható kifogás. Jó, egy van, a "de segítenem kell a szüleimnek, betegek öregek stb". Kellemetlen, de végül is érthető. Az más kérdés, hogy akarsz-e ezzel együtt élni, de legalább érthető. Az viszont, hogy ennyi idősen még mindig őt szolgálják ki, na ez nem. Szerintem dobd ki, nem lesz jobb. Van lány ismerősöm aki végül összeköltözött egy ilyen sráccal, azóta is kiszolgálja. Odáig jutottak, hogy a srác nem dolgozik, nem takarít, nem főz, elköltötte hülyeségekre a lány diákhitelét (250 ezres gamer pc...), de szegény lány ki se meri dobni, mert már haza se tud menni és jajj szegény éhenhalna meg majd megint belebetegszik........ Megéri ez neked?
2016. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

kérdésedben a válasz. Minek menjen, ha NEM akar vele összeköltözni.


Én se mentem volna, ha nem lett volna bnő akivel össze akartam volna költözni.



Hibát keresd a kapcsolatotokban, és hogy miért is nem akar veled összeköltözni?!



Amúgy hol kellene laknia? egy 35nm-es patkánylyuknyi albérletben havi 70e+rezsiért?

2016. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Én megértem őt. Csak akkor érdemes elköltözni otthonról ha saját már kifizetett ház vár valahol, nulla hitellel és lehetőleg jól beredezve. Egyébként csak szívás az egész, amolyan "liberális mókuskerék" ahonnan nincs menekvés (törlesztő vagy lakbér-fosztogatás kifizetése után épphogy életbenmaradás - ennyit sajnos egy ember sem "ér meg" (bocsánat a hibás kifejezésért) hogy ebbe belelépjek... Az élet így is elég "száraz".
2016. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!