Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj lenne lanyok ha a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lenne lanyok ha a ferfi nem akarna nagy eskuvot? 2tanu polgari eskuvo

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, akinek hasonló elképzelései vannak, max szűk családi körben, egy kis vacsora utána, és ennyi.


Nekem személy szerint problémát okozna, de ezt szerintem ki is néznéd belőlem, ha ismernél, szóval ez nem kellene, hogy meglepjen.

2016. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háromfajta esküvő van, nagy, kicsi és a két tanús. Nos a nagyot ismerjük legalább 100 fő vagy több. A kicsinél vannak fokozatok. Van a szűk család max 15 fő és van a bővebb de még vállalható létszámmal. És van a két tanús, ami egyértelmű. Csak bemész, aláírod, puff házasok vagytok.


Nos számomra ennél többet jelent az esküvő. Szeretnék legalább egy szép ruhát felvenni (nem habos babos menyasszonyit, csak egy szép elegánsat) és a szüleimet, testvéreimet ott látni és velük ünnepelni. Tehát ha nem szeretne nagy esküvőt a párom nem gond, nekem sem hiányzik a 120 fős lagzi (mindkét részről nagy a rokonság), de a szűk családdal utána elmenni ebédelni legalább a minimumnak érzem, ez pedig kettőnk részéről olyan 12-15 fő összesen. Az erre való összeget pedig minimálbér mellett is össze lehet spórolni pár hónap alatt.

2016. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a penz nem gond

a gond az en szuleim mar sajnos meghaltok

2016. jan. 22. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:

2-esnek


A nagy esküvőn is bemész, aláírod és puff, házasok vagytok.


Nekünk két tanús esküvőnk volt családi gondok miatt, de volt szép ruhánk, smink, fodrász, csokor, gyűrűk, profi fotós, utána egy étteremben 4-esben egy vacsora egy jobb étteremben. Szóval a módját megadtuk, szép emlék, nem csinálnám most sem máshogy.

2016. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még az ő szülei ott lehetnének ill. ha neked van testvéred pl.Amúgy mi is hasonló helyzetben vagyunk,csak párom szülei lennének ott,az én családom nagyon gázos így max testvér csak.Nem biztos,hogy megértenék párod szülei hogy azért mert neked már nincsenek sajnos így jobbnak látjátok család nélkül megejteni a dolgot,ha amúgy meg jó a kapcsolat velük.Még úgy is lehetne,hogy délelőtt bementek két tanúval és utána otthon vagy egy étteremben megünnepelni a többiekkel.Egyébként engem nem zavarna így,de ha normális lenne a családom akkor nem szeretném kihagyni őket,tényleg ahogy itt is írták szűk körbe is elég aztán meg egy nagyobb nászút ;)
2016. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kzui válasza:
nem lenne baj (ez nem kötelező) ezt ti döntitek el
2016. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én még örülnék is neki ha ilyen egyszerű lenne
2023. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!