Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemmel 20 évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel 20 évig voltunk együtt, és az utolsó 7 évben már le se feküdtünk egymással, így eltávolodtunk és elváltunk. Mégis borzasztóan hiányzik. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi úgy éltünk és élünk egymás mellett, mint két jó barát, akik mindent megtudnak beszélni egymással, csak az intim dolgokat nem. Mindenben számíthattunk egymásra, Ő volt az igazi lelki társam, a másik felem, de szexuálisan már egyáltalán nem vonzott. Ő nem közeledett és én így elhidegültem tőle, mint férfitól. A szívem, a lelkem akarja Őt, de akkor a testem miért tiltakozik? Még együtt élünk, mert nem tudtunk eladni a közös otthonunkat, amiben imádtam élni, de mégsem voltam tökéletesen boldog. Most is randevún van egy nővel, de ez nem zavar,nem érzek féltékenységet. Azt akarom, hogy boldog legyen. Mégis borzalmas érzés, hogy tudom, elveszítem Őt. Egy szakember azt mondta nekem, hogy próbáljam elengedni, és barátként szeretettel forduljunk egymás felé, ahogyan eddig is tettük. De nekem akkor is szörnyű, hogy nem fog velem élni. Mindig várom, hogy hazaérjen bárhol van, mert vele tudok mindent megbeszélni, és Ő is velem. Tudom, 20 év hosszú idő, de minden másban olyan jók voltunk együtt, csak ez a fránya szex, ami soha nem működött köztünk.

Szakember segítségét kértük, de sajnos az sem segített, így döntöttünk a válás mellett. Egyszerűen nem tudom megerőszakolni a testemet, mert az a 7 év nagyon hosszú idő volt, ami alatt nem funkcionáltunk nőként és férfiként.


Voltatok már így, hogy nagyon szerettétek a férjeteket, mint embert és mégis elváltatok? Mennyi idő volt, mire eltudtátok engedni érzelmileg a másikat?


Köszönöm a válaszotokat!


2016. jan. 23. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
En meg kozel sem voltam 20 evet senkivel, viszont biztos nem adnak fel egy egybebkent jo kapcsolatot a szex miatt. Sokkal konnyebb a szexualis eletet rendbe hozni mint mast talalni akivel a hazassag mukodik.
2016. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalunk csak 7 ev hazassag volt,szerettuk egymast csak megcsalt:-)


Valojaban azert volt nehez elhagynom mert ra mindig szamithattam, egy csomo dolgot keg tudtunk beszelni, es mindig vigyazott ram es elintezett nekem/helyettem:-)


Abban a pillanatban ahogy elhagytam ott volt bennem h jezusoooom egyedul maradtam, fel kell nonom waaaaa:-))))Par honap alatt belejottem:-)


A jelenlegi ferjem a baratom es en is neki, szexualisan viszont mar nem vonz mert borzalmasan meghizott. 90 kilo volt amikor megsimertem most 107:-)


A nemi eletunk a padlon van mert egyszeruen nem kivanom ot, baromira szeretem, de egyszeruen lelomboz a latvany ettil fuggetlenul nem fogom elhagyni, mert vele boldog vagyok es onkagam lehetek elvarasok nelkul. En is ugy es olyannak szeretem amilyen, de a kemia a reszemrol halott:-)


Szoval sztem neked ez nehez lesz, de jo dontest hoztal a valassal mert az elet tul rovid a kompromisszumokhoz (mondom en:-))). Nem fogod elvesziteni igazan, mert mindig baratok maradtok, csak mar mas uton jartok, de ez nem tragedia.


Egy ido utan mar nem fog annyira hianyozni, sot neha csak honapokkal kesobb fog egyaltalan eszedbe jutni, de ez mindig attol fugg h mennyire vagy boldog az eleteddel. Minel maganyosabb vagy, szomorubb annal jobban fog neked hianyozni, de abban a pillanatban amint masba leszel szerelmes nem lesz benned hianyerzet iranta.

2016. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz elképzelni, én 22 év után váltam, de az utolsó évig minden OK volt.

összejöttem viszont olyan nővel, aki a férjével 8 évig nem szexelt, aztán a férj meghalt, s akkor ő további 5 évig senkivel.

Borzasztó volt, ahogy minden alkalom után elsírta magát, hogy ő ezt miért hagyta ki?


A férjed ezek szerint tudja az útját... nem annyira az ő elengedése a dolgod, hanem a sajátod megtalálása.

2016. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom

Mar nagyon Reg ttudja mindenki a valas nem tesz boldoga csak szomorusagot okoz

Randiz a ferjeddel megeri talan meg szex is lesz ujra

Most jottel ra mit veszitesz vele .....

2016. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!