Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ha az állandóan "online" párotok már két órája nem lenne elérhető?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa, még sose volt ilyen, ráadásul azt mondta hogy meg kellene beszélnünk valamit és én hiába várok rá hogy írjon :S

Furcsállom azt is hogy nem lehet elérni, ő mindig elérhető, folyton valamivel rákapcsolódik a hálózatra :S Most viszont offline...

Lehet hogy megcsal? :(


2016. jan. 31. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amikor nekem ezt írta az exem akkor egy kis idővel utána kaptam is egy szép búcsúzó levelet amiben azt is ecsetelte hogy előző este egy másik srácnál aludt... dehát nem mindegyik csaj ilyen szóval ha bízol a barátnődben akkor nem lesz semmi gond mert rengeteg dolog történhetett :)
2016. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha itthon van,még akkor is lehet,hogy olyan helyen van,ahol fos a wifi.Majd írd meg a folytatást!
2016. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel?
2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
"Online parom", ez olyan mint a tamagocsi?
2016. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megcsalja onlinet offlinettel.
2016. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Biztos lennék benne hogy éppen gruppenben dugja az összes kolléganőjét egyszerre!

-.-'

Vagy mondjuk lemerült a telefonja.

2016. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!